Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

pasjonatkaam... 12:35, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dziekuję Kasiu,runianka też jest super,myslałam o niej..a paprocie będa koniecznie
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 18:11, 19 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Dziś cały dzień na działeczce,mąż robił łazienkę ,a ja jak zwykle działałam z zielenią.Wyciełam dwie stare wiśnie,które byly już marne i właziły mi na tuję.Zrobiło się trochę przestrzeni.
Cieszyłam się bo posadziłam berberysa ,tak mi się pieknie wkomponował,a za chwilę patrzę a tu sam kikut!!!!Myslałam ,ze wyjdę z siebie i stanę obok!!Pies tak latał przy siatce bawiąc się z psem sąsiada że go zmasakrował.Mam nadzieję,ze coś z tych korzeni puści
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
martaibartek 16:15, 21 cze 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ewo przeczytałam twój wątek od początku i mocno trzymam kciuki za Wasze miejsce na ziemi Mam nadzieję, że będziecie tu gdzie jesteście tak długo jak wy, a nie sprawy zawodowe zadecydują.
Gdzie znajduje się wasza działka- fajne miejsce.

Bardzo mi sie podoba to co robisz, mamy podobny gust.
Juz nie moge doczekac sie błekitnej łazienki okienko (świetlik) klimatyczny!
Stoliczek wyszedł rewelacyjnie!
Koszyk-druciak bardzo przeze mnie poszukiwany!

Będe zaglądała. Pozdrawiam!
____________________
pasjonatkaam... 23:19, 21 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Marto i Bartku dziękuję za miłe słowa i te cenne kciuki Nasza działeczka jest pod Bydgoszczą.Widzę,że jesteście z Mazur))Urodziłam się na Mazurach i mieszkałam z rodzicami przez 24 lata.Raz w roku odwiedzam rodziców i piękne mazurskie zakątki..
Kilka z moich wnętrzarskich skarbów przywiozłam właśnie z Mazur.Zapraszam do mojego wątku serdecznie
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
GorAna 22:09, 23 cze 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Witam Ewciu....zdolna z Ciebie bestia....podziwiam metamorfozy staroci, pięknie i stylowo....z której strony Bydgoszczy jest ten Twój azyl?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa4 22:30, 23 cze 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Zaczytalam się ale strony się skończyły tak mnie wciągnął Twój ogród i te wspaniale pomysły ,ze jak pozwolisz zostanę na dłużej i będę dalej czytać ,oglądać i się zachwycać .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
pasjonatkaam... 08:09, 24 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
GorAna napisał(a)
Witam Ewciu....zdolna z Ciebie bestia....podziwiam metamorfozy staroci, pięknie i stylowo....z której strony Bydgoszczy jest ten Twój azyl?


Kochana,jestem od strony Białych Błót w Żurczynie,a Ty?
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 08:21, 24 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Ewa4 napisał(a)
Zaczytalam się ale strony się skończyły tak mnie wciągnął Twój ogród i te wspaniale pomysły ,ze jak pozwolisz zostanę na dłużej i będę dalej czytać ,oglądać i się zachwycać .Pozdrawiam


Ewunia,zapraszam serdecznie!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 09:34, 24 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Witam wtorkowo.Tęsknię za działeczką ale malowanie mieszkania zajmuje prawie całe moje dnie.Pędzle,wałki lubię a one mnie Mąż w pracy, a ja ogarniam dzieci i działam zeby wszystko szybko zakończyć i zająć się remontem na działce..
Niestety ostatnia ściana grymasi i wszystko odpada więc muszę gruntować,gipsować i czekać ,aż wyschnie...wrrr
Staram się w tym całym szaleństwie remontowym znaleźć choć chwilkę na relaks,a wtedy tworzę dekoracje do białego domku)

Ramki z roślinkami


____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Borbetka 14:06, 24 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ale będziesz miała piękne otoczenie! I super, że się dzielisz własnym talentem i poczynaniami.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies