Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Katkak 10:45, 13 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Dzisiejszy zakup.Hosty,których nigdy za wiele


Ja też uważam, że host nigdy za wiele . Ładne egzemplarze . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 10:46, 13 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Ojj Jolu,miło to "słyszeć" od prawdziwej artystki!!! Kocham to miejsce szczególnie.Pierwszy raz od 10 lat mam swoj azyl,coś stałego.Przez te 10 lat przeprowadzaliśmy się 6 razy,zawsze daleko od rodzinyMąż wojskowy więc życie na walizkach,słuzbowe mieszkania i ciągłe zaczynanie od nowa.Zawsze z tyłu głowy miałam myśl "nie wiąż się emocjonalnie z tym miejscem bo bedziesz cierpiała podczas wyprowadzki"Poczatkowo lubiłam takie zycie,ciągła podróż w nieznane,nowi ludzie,nowe miejsca,odkrywanie...Z wiekiem natomiast zaczełam męczyć się brakiem stabilizacji.Moje dzieci nie umieją powiedzieć skąd pochodząNigdzie nie mieszkały przez dłuższy czas,miejsc w których się rodziły nie znają bo zaraz odjeżdżały.KOchaja natomiast to miejsce w którym żyją teraz od roku.Trzymam kciuki,żeby sprawy zawodowe męża pozwoliły zostać tu na zawsze,pewności nie mam,a tak bardzo chciałabym ją mieć..tym razem jednak pozwoliłam sobie pokochać każde drzewo,które tu rośnie,każdą ścieżkę,a nasz mały,biały domek pod lasem całym sercem. Ktoś powie "To tylko domek na działce" ale dla mnie zdeydowanie coś więcej...Wiem,ze sobie poradzimy powolutku z remontem bo mąż umie wiele zrobić,wspaniale się uzupełniamy,ja wymyślam,mąż realizujewszystko powolutku bo pieniądze z nieba nie lecą ale wierzę,że będzie pięknie..
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 11:08, 13 cze 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Rozumiem Ciebie i wiem o czym piszesz,potrzebujesz czegoś swojego,stabilnego, bo nie można żyć wiecznie na walizkach.Życzę Ci, aby tym razem się udało, pozdrawiam

ps. pokazuj zdjęcia
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Kasial 11:24, 13 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby to miejsce było Twoim już na zawsze
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
pasjonatkaam... 11:29, 13 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dziękuję kochane
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 22:46, 14 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Migawki z dzisiejszego pobytu na działce..ojjj tak bardzo bym chciała mieć wszystko na już ;(

śliwka zapuszczona przez poprzednika,trzeba bedzie zadbać ale owoce są

lawenda

drzewka i domek starszej pani,która ma wiele na oddanie

lilja
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 15:23, 16 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dziś odpoczynek od ogrodu ale też na łonie natury






____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 18:34, 16 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale fajny relaksik
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jola54 23:19, 17 cze 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Jak ja kocham konie i lubię je malować...

koń andaluzyjski olej,płótno 50/70 dla mojej wnuczki, która już jeździ konno..pozdrawiam buziaczki...
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Kasial 23:33, 17 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
jola54 napisał(a)
Jak ja kocham konie i lubię je malować...

koń andaluzyjski olej,płótno 50/70 dla mojej wnuczki, która już jeździ konno..pozdrawiam buziaczki...

Jolu cudownyyyyy!!!! . Raz w życiu narysowałam konia, ołówkiem i to był pierwszy i ostatni poszłam w surrealizm
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies