Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 16:43, 04 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
BasiaLT napisał(a)
Przepiękne i klimatyczne fotki.

Dziękuję Basiu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mgduska 22:58, 04 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
ryska napisał(a)

Wakacje wyjazdowe czy luz w ogródku?


Wyjazdowe, ale do swoich i swojskich kątów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kokesz 23:53, 04 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Uwielbiam Twoje róże, są takie delikatne, pastelowe, romantyczne...chyba sobie sprawię w podobnych kolorach
I ten drobniutki powojnik, przesliczny
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Katkak 07:43, 05 lip 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ryska napisał(a)

Jak się nie da w gruncie to trzeba w pionie

Pewnie, że tak. Efekt rzuca na kolana.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 12:00, 06 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Mgduska napisał(a)


Wyjazdowe, ale do swoich i swojskich kątów

Najlepiej
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 12:03, 06 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Kokesz napisał(a)
Uwielbiam Twoje róże, są takie delikatne, pastelowe, romantyczne...chyba sobie sprawię w podobnych kolorach
I ten drobniutki powojnik, przesliczny

Inaczej być nie może przy mojej skłonności do landrynkowej różowatości niektórych roślin (lovely fairy-12 sztuk, ostrogowce-dużo).
I tak zaczęło się teraz intensywnie kolorowo na różance

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 12:08, 06 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Katkak napisał(a)

Pewnie, że tak. Efekt rzuca na kolana.

Kasiu ale to i tak nie jest zlikwidowany problem tylko przyklejona łata.
Nowy wyższy i szczelniejszy płot po którym puszczone są powojniki i wiciokrzewy. To jest rozwiązanie.
Póki co jest jak jest i pokornie trzeba się z tego cieszyć, bo zmiany zależą od dużej ilości osób.
Dzięki za dobre słowo
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
mikina34 14:10, 06 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
ryska napisał(a)

Nasiona oczywiście zbiorę dla Ciebie


Alionushka mała u mnie około 1 m. Maksymalnie do 2 m ma pędy. One się nie czepiają, bo to bylinowy powojnik ale to pewnie wiesz.
Ja zahaczyłam o dziubek czajnika

Reniu, pięknie dziękuję, będę sie przypominać w okolicy sierpnia pewnie, bo już Ci trułam wczesniej o nasionka Orlayi

Alionushka jest taka wdzięczna, delikatna, podoba mi się, i ten kolor taki nieoczywisty, musze poszukać w necie, bo stacjonarnie u nas niet.

Ale, ale, na mojej liście jest też Princes Red (co ja mam z tymi dzwoneczkami ), jaki to zapach? Z pachnących mam mam Sweet Summer love, ten to pachnie... podobno marcepanem, słodko...

edit
zapomniałam dodać, te Twoje róże (kolory) z fioletami som obłędne
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
ryska 19:47, 06 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
mikina34 napisał(a)

Reniu, pięknie dziękuję, będę sie przypominać w okolicy sierpnia pewnie, bo już Ci trułam wczesniej o nasionka Orlayi

Alionushka jest taka wdzięczna, delikatna, podoba mi się, i ten kolor taki nieoczywisty, musze poszukać w necie, bo stacjonarnie u nas niet.

Ale, ale, na mojej liście jest też Princes Red (co ja mam z tymi dzwoneczkami ), jaki to zapach? Z pachnących mam mam Sweet Summer love, ten to pachnie... podobno marcepanem, słodko...

edit
zapomniałam dodać, te Twoje róże (kolory) z fioletami som obłędne


Jak to dobrze, że się przypomniałaś o tej orlai. Wczoraj właśnie zastanawiałam się komu obiecałam a nie zapisałam sobie w notesie. Nasiona już są zielone także niebawem dojrzeją.
Zapach Princes Red jakoś niespecjalnie mocny i bogaty Może w słoneczny dzień ma inną nutę?
Dzięki w imieniu róż
Tymczasem liliowiec. Wczoraj był tylko pąkami w stipie dziś króluje nas trawiszczem To zeszłoroczny nabytek: Moonlit Masquerade.



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:19, 06 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
I hit
Do oczka naleciało dużo wody podczas ostatnich opadów. Woda nie ucieka, pewnie chwilowo dziura się zasklepiła. Odpaliliśmy strumień


Stół i dekoracja.
Stipa karłowata rozchodniczki i chyba śniedek wiechowaty. W tle Pashminy i Diamond Eyes.
Krakowiaki jeszcze nie kwitną.


Taki widok mam ze schodów jak patrzę w lewo.
Na potwora Mayleen


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies