Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Margarete 21:55, 06 lip 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Reniu - nie jestem u ciebie na bieżąco - potem nadrobię , ale wpadłam tylko na chwilę żeby ci zareklamować nowe piękne ogrodowe miejsce u nas w Pabianicach - Aflopark
Założyłam wątek na ten temat i zapraszam do zwiedzania i wirtualnie i osobiście ( masz blisko a i na wspólną kawkę u mnie też możemy się przy okazji umówić )
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gruszka_na_w... 23:00, 06 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Ta jednoroczna ostróżka w stipach wygląda obłędnie. Oczu nie można oderwać. To kolejny dowód na to, że stipa niesamowicie podbija urodę kwiatów. Ostatnio Mrokasia pokazywała jej zestawienie z jukką. Wydawałoby się, że to rośliny z różnych bajek, a dopełniły się znakomicie.
Powojnikowe zakupy bez okazji bardzo udane.
Landrynkowy róż i u mnie występuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
basia3012 00:36, 07 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Reniu, wszystko pięknie Ci kwitnie.
Miałam kiedyś Justę. U mnie rosła bardzo niska. Ale kolor ma piękny. Alionuszka też super. Te powojniki znam bo je miałam. Teraz u mnie powojniki włoskie w większości rosną.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mikina34 13:00, 07 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
ryska napisał(a)


Jak to dobrze, że się przypomniałaś o tej orlai. Wczoraj właśnie zastanawiałam się komu obiecałam a nie zapisałam sobie w notesie. Nasiona już są zielone także niebawem dojrzeją.
Zapach Princes Red jakoś niespecjalnie mocny i bogaty Może w słoneczny dzień ma inną nutę?
Dzięki w imieniu róż
Tymczasem liliowiec. Wczoraj był tylko pąkami w stipie dziś króluje nas trawiszczem To zeszłoroczny nabytek: Moonlit Masquerade.


Czyli jednak Alionushka będzie
Boszszsz... jakie Ty masz oko...Piękny byłby z tego obraz do sypialni
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Joku 18:38, 07 lip 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
A ja się zastanawiam w jakiej pozycji robisz te zdjęcia. Bo chyba trzeba kucnąć, wygiąć się pochylić albo położyć na ziemi. Pytam bo w moim przypadku to spore utrudnienie. O jakości zdjęć w moim wykonaniu przemilczę
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 19:53, 09 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Margarete napisał(a)
Reniu - nie jestem u ciebie na bieżąco - potem nadrobię , ale wpadłam tylko na chwilę żeby ci zareklamować nowe piękne ogrodowe miejsce u nas w Pabianicach - Aflopark
Założyłam wątek na ten temat i zapraszam do zwiedzania i wirtualnie i osobiście ( masz blisko a i na wspólną kawkę u mnie też możemy się przy okazji umówić )
Buziaki!


Dziękuję Ci bardzo. Spacer odbyłam Widać miejsce z potencjałem, za dwa lata będzie tam pięknie. Już jest co podziwiać.
Z rozmachem założenie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:07, 09 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ta jednoroczna ostróżka w stipach wygląda obłędnie. Oczu nie można oderwać. To kolejny dowód na to, że stipa niesamowicie podbija urodę kwiatów. Ostatnio Mrokasia pokazywała jej zestawienie z jukką. Wydawałoby się, że to rośliny z różnych bajek, a dopełniły się znakomicie.
Powojnikowe zakupy bez okazji bardzo udane.
Landrynkowy róż i u mnie występuje.


Uwierzysz, że u Mrokasi jeszcze nie byłam ale z ciekawości jukki podejrzałam i rzeczywiście wygląda to obłędnie.
Lovely Faury zawładnęła moim ogrodem...i stipa
Wiem wiem, że też ją masz.
Ożanka...też pasuje
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:21, 09 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
basia3012 napisał(a)
Reniu, wszystko pięknie Ci kwitnie.
Miałam kiedyś Justę. U mnie rosła bardzo niska. Ale kolor ma piękny. Alionuszka też super. Te powojniki znam bo je miałam. Teraz u mnie powojniki włoskie w większości rosną.


Wszystko oprócz gaury i paru nowych powojników. I pomidory porosły na wysokość szklarni ale owoców mało zawiązanych. Dopiero teraz rzuciły się u nich wiązanki kwiatów Może nadrobią.
Reszta roślin jest w takim gąszczu, że ziemi nie pozwala przeschnąć i rośnie
Justa u mnie tez jest niska. On jest dobry do pojemników.
Nowe roślinki rozkwitły.
Lilia św. Józefa, floksy: "Younique Old Blue" i "Pina Colada" oraz czosnek Red Mohican.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:33, 09 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
mikina34 napisał(a)

Czyli jednak Alionushka będzie
Boszszsz... jakie Ty masz oko...Piękny byłby z tego obraz do sypialni


Na coś się ta moja dalekowzroczność przydaje
W przedogródku zaczyna Hagley Hybrid i tawułki.
Hortensje ogrodowe też ale nie uwieczniłam.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:54, 09 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Joku napisał(a)
A ja się zastanawiam w jakiej pozycji robisz te zdjęcia. Bo chyba trzeba kucnąć, wygiąć się pochylić albo położyć na ziemi. Pytam bo w moim przypadku to spore utrudnienie. O jakości zdjęć w moim wykonaniu przemilczę


Jolu ogródek taki mały a obiektyw z możliwościami to siedzę na huśtawce albo na schodach i cykam
Ale łączkę robiłam na kucka.
Wstaję odbijając się ręką d podłoża...

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies