Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:10, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
AgataM napisał(a)
Piękne przedwiośnie tej zimy

Witam serdecznie nowego Gościa.
Obawiam się, że wiosna będzie znów zimowa. Galimatias
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:18, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Nallar napisał(a)
Patrząc na fotki trudno uwierzyć że to koniec grudnia.
Dziś planowałam wybrać się na spacer po ogródku, ale padający z nieba deszczyk skutecznie mnie zniechęcił.

U nas też padał. Mam okryte tylko liriope i parę nowych róż ma kopczyki.
Wszystko wygląda jak w marcu.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgataM 21:21, 28 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Renatko.Dla Ciebie (Was) jestem gościem, ale Ty(Wy) dla mnie bardzo dobrymi znajomymi. Ciesze się z Twoich(Waszych) ogródkowych sukcesów,
Obawiam się ze że tej wiosny znowu będę biegać po całym ogrodzie i nakrywać co się da przed mrozami. Coś się naszej pogodzie poprzestawiało
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
ryska 21:28, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Mirella napisał(a)
Renia ,po fotkach myślałam że jestem w swoim ogrodzie ..mam takie same roślinki,
szopka córci piękna,a makowiec..mniam ..pycha

Wstawiłam zdjęcia samych niezawodnych
Julia dziękuje za pochwały a placuszek już wyszedł. I całe szczęście, bo to poświąteczne wyjadanie/sprzątanie lodówki mnie już męczy.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:47, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
AgataM napisał(a)
Witaj Renatko.Dla Ciebie (Was) jestem gościem, ale Ty(Wy) dla mnie bardzo dobrymi znajomymi. Ciesze się z Twoich(Waszych) ogródkowych sukcesów,
Obawiam się ze że tej wiosny znowu będę biegać po całym ogrodzie i nakrywać co się da przed mrozami. Coś się naszej pogodzie poprzestawiało

Już troszkę Cię znam z wątku Dorotki właśnie pokojarzyłam Piękne zdjęcia z jeżówkami i liliami pamiętam.
Zachęcam do założenia własnego wątku
Jak wiosna będzie ze śniegiem i mrozem to koniecznie i ja muszę zabezpieczyć roślinki, głównie hortensje ogrodowe, bo w tym roku kwitły dużo słabiej i rododendrony Lachsgold.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgataM 21:57, 28 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Rzeczywiście jeżówki kwitną mi niesamowicie, i przybierają przepiękne kolory. Mam ok 65 dość dużych sadzonek Ale nie chcę zapeszać. Natomiast rododendrony to istna porażka. Tylko wegetują.Taka mam ziemię. Piach a pod spodem siwy ił.



____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Gruszka_na_w... 21:57, 28 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
ryska napisał(a)

kiedy zakwita runianka? W ubiegłym roku też były przed zimą takie pączki ale jakoś przegapiłam kwitnienie. Chyba spektakularne nie jest


Kwitnie w marcu

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6369-to-tu-to-tam-lopatke-mam?page=329
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
gosika67 22:02, 28 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Faktycznie odmiana, ale recykling, pochwały i ukłony dla Ciebie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 22:20, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
AgataM napisał(a)
Rzeczywiście jeżówki kwitną mi niesamowicie, i przybierają przepiękne kolory. Mam ok 65 dość dużych sadzonek Ale nie chcę zapeszać. Natomiast rododendrony to istna porażka. Tylko wegetują.Taka mam ziemię. Piach a pod spodem siwy ił.




Wow gratuluję takiej ilości jeżówek. Iwona z wątku W ogródku Iwony też ma piękną kolekcję poprzeplataną bylinami.
Moje rododendrony za to w zbitej glinie. Mają wykopane wielkie doły zaprawione lekką kwaśną ziemią.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:22, 28 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Kwitnie w marcu

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6369-to-tu-to-tam-lopatke-mam?page=329

Dziękuję, gdyby moje się tak postarały z pewnością bym zauważyła. Tymczasem one chyba zmarzły.
Proszę spójrz
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4684-podworkowa-rehabilitacja?page=547
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies