Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

an_tre 22:23, 23 sty 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Pięknie z przyjemnością obejrzałam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ryska 22:31, 23 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
an_tre napisał(a)
Pięknie z przyjemnością obejrzałam

Niesamowite jak się zmienia, prawie z dnia na dzień
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
an_tre 22:36, 23 sty 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
ryska napisał(a)

Niesamowite jak się zmienia, prawie z dnia na dzień
Pozdrawiam serdecznie
Też jedną uformowałam na drzewko, ale nie mam tak udokumentowanej, moim większym zainteresowaniem cieszą się inne zakątki ogrodu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ryska 19:56, 25 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
an_tre napisał(a)
Też jedną uformowałam na drzewko, ale nie mam tak udokumentowanej, moim większym zainteresowaniem cieszą się inne zakątki ogrodu

Masz tych pięknych zakątków dużo więc się nie dziwię
Poczytałam sobie o kalinie bodnantskiej - bardzo ciekawy gatunek.
Szkoda, że mam tak mało miejsca.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
zawitka 09:40, 26 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Nareszcie obejrzałam sobie trochę z przodu trochę z tyłu.masz Piękny delikatny ogród.Widać że wkładacie w niego serce.Roślinki delikatne ale bardzo urokliwe. Warzywniak smakowity wszystko w nim jest . W tym roku chcę spróbować pomidorów do góry nogami .,u Ciebie ładnie rosły.Piękne zdjęcia robisz .Pozdrawiam i będę częściej zaglądać choć nie obiecuję że wpisywać bo trudno wszystkich ogarnąć Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 09:46, 26 sty 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wypadu w góry zazdroszczę,gratuluję cudeniek - widziałam w "w inspiracjach...."
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ryska 20:37, 26 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
zawitka napisał(a)
Nareszcie obejrzałam sobie trochę z przodu trochę z tyłu.masz Piękny delikatny ogród.Widać że wkładacie w niego serce.Roślinki delikatne ale bardzo urokliwe. Warzywniak smakowity wszystko w nim jest . W tym roku chcę spróbować pomidorów do góry nogami .,u Ciebie ładnie rosły.Piękne zdjęcia robisz .Pozdrawiam i będę częściej zaglądać choć nie obiecuję że wpisywać bo trudno wszystkich ogarnąć Pozdrawiam


Zawitka do mnie zawitała bardzo się cieszę. Widzę, że nowy wątek założyłaś.
Zaraz zaznaczę do podglądania.
Dziękuję Halinko za tyle miłych słów. Tak, mamy sporo radości i wyciskamy każdy skrawek ziemi
Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:39, 26 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
yolka napisał(a)
Wypadu w góry zazdroszczę,gratuluję cudeniek - widziałam w "w inspiracjach...."

Hej Jolu dobrze, że nie ma podatków od planów byłabym bankrutem.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
yolka 20:45, 26 sty 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
ryska napisał(a)

Hej Jolu dobrze, że nie ma podatków od planów byłabym bankrutem.

Oj, ja z kolei szczęśliwa jestem, że marzenia nie są karalne, dostałabym dożywocie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ryska 21:00, 26 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
haha Jola czyli na tym samym wózku jedziemy.
Serducho dla Ciebie


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies