Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój maleńki ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój maleńki ogród

aguleczka 14:15, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Dziękuję

Własnie wróciłam z żurawkami jasnymi i katalpą surmią
____________________
Mój maleńki ogród
Katkak 16:33, 10 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A nie kusi Cię, żeby między ogrodzeniem, a chodniczkiem coś wyższego posadzić? Może jakieś szczepione drzewko, choćby trzmielinki na pniu, albo trawy, a może jakieś hortki bukietowe? A może wszystkiego po odrobinie? Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Hortensja 20:25, 10 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
nieźle. kawal pracy juz za Tobą. teraz zostało Ci udoskonalane tego co juz masz
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
aguleczka 21:00, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Katkak napisał(a)
A nie kusi Cię, żeby między ogrodzeniem, a chodniczkiem coś wyższego posadzić? Może jakieś szczepione drzewko, choćby trzmielinki na pniu, albo trawy, a może jakieś hortki bukietowe? A może wszystkiego po odrobinie? Pozdrawiam .



O którym miejscu myślisz?? koło chodniczka w górnej części mam migdałka po drugiej stronie iglaka na pniu przy kwitnących kawiatuszkach posadziłam żurawkę i mniejsze krzewy bo tam jest bardzo wąsko a dziś przesadziłam jedno drzewko na pniu zaraz pokażę nowości
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:01, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Hortensja każdego dnia coś uzupełniam oby tylko na dobre to wyszło
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:18, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Dzisiaj zakupiłam Katalpę , zmuszona byłam przenieść drzewko którego nie powinno się ruszać o tej porze roku (klon) no ale cóż mam nadzieję że to nie padnie Katalpa nie pasowała mi w żadnym innym miejscu jak właśnie w tym .






Klon przesadziłam tutaj .


____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:23, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Po murkach ogrodowych od góry pnie mi się winobluszcz chciała bym by pokrył cały murek ,nie mam pomysłu na wykończenie ogrodzenia więc niech sobie rośnie i zrobi tło zielone .

Kupiłam dzisiaj też jedno pnącze Wisteria niebieska posadzę przy wejściu przy wysokim murku żeby zarosło miałam tam również pięknie ściankę zarośniętą winobluszczem ale panowie brukarze uszkodzili korzenie i uschło więc zerwałam i posadzę coś innego , mam też posadzony Milim w rogu działki ale nawet nie pamiętam jaki to kolor ma być
____________________
Mój maleńki ogród
Katkak 10:12, 11 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
aguleczka napisał(a)
pojawil się dzisiaj chodnik do ogródka jeszcze nie skończony nie ubity ale już cieszy me oczy z każdym krokiem coraz bliżej końca
ale i przy nim pojawił sie problem z jednej strony jest tak wysoki że nie wiem jak zasłonić ten beton wystający kamieniem chyba nie zdołam tak wyjść bo zsunie sie i będzie widać beton na tym zdjęciu widac ten felerny bok

a tu jeszcze kilka ujęć z dzisiejszego dnia
a tu po prawej pod schodami będzie donica z palisad i planuje posadzić w niej lawendę i zasypać białym kamyczkiem

Mam na myśli miejsce na zdjęciu drugim od góry .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:13, 11 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Acha, a katalpa wygląda super, jakby rosła w tym miejscu od zawsze. I w ogóle śliczny ten Twój ogród .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
aguleczka 00:15, 12 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Kupię coś na kiju przymierzę może faktycznie lepiej by wyglądało

Dzisiaj Panowie skończyli podjazd i chodniki , zbudowali mi również schodki pod taras .



W Poniedziałek ostatni dzień ich pracy i zamawiam ziemię i będę zajmowała się wreszcie trawnikiem założę oczywiście siatkę przeciw kretom .

Spojrzenie na mój maleńki ogród od sąsiadów niewyraźny bo maja siatkę w oknie na komary i nie da się ściągnąć .

____________________
Mój maleńki ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies