Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój maleńki ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój maleńki ogród

LadyRose 10:54, 18 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
Podziwiam ale ja też tak mam że jak już zacznę to muszę skończyc. Jak zobaczysz jak pięknie trawka rośnie to zaraz zapomnisz o tej ciężkiej pracy
____________________
Ogród młodej ogrodniczki
aguleczka 15:32, 18 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Już mi lepiej na samą myśl że już to za mną

W poniedziałek manicure potem pedicure he he tak w nagrodę

Dzisiaj jeszcze posadzę moje nowości wrzosy 3 szt nowa lawendę przy kominku z szamba bo ta starą mi przywalili ziemią i zniszczyli i kupiłam dwa skalniaki których nazw nie znam



i Kilka innych ujęć .





____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:05, 18 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Weigela drugi raz będzie kwitła ma już 4 lata ale podcinam ją z 2 razy do roku bo jest ładna ale nie chcę by była wieka .





Tak wyglądał na wiosnę



Róża chińska też wypuściła pierwsze kwiatuszki .

Ten kwiat zawsze kojarzy mi się z moim nieżyjącym Tatusiem od niego dostałam taki krzew, który został w ogródku u teściów a ja posadziłam taki sam tu u siebie , zawsze jak na niego patrzę to kojarzy mi się z tatą .





Pąków jest bardzo dużo więc niedługo będzie piękny .


____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 21:58, 19 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Ogólnie kobietko fachowiec z Ciebie ,świetnie sobie poradziłaś,sprawy trawy jeszcze przede mną więc jak już się będziesz opalała na swoim zielonym dywanie pomyśl o mnie i prześlij pozytywną energię żebym się szybko uporała z tematem,pozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 22:05, 19 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Ewulko ja wyrośnie piękny trawnik to będę zachwycona .

A Twoje ogrodowe poczynania będę śledzić i będę kibicować.
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 22:24, 19 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Trzymam kciuki Agulko,dzielna jesteś,a trawkę bedziesz miała pierwsza klasa,ja Ci to mówię!!!

Kibicuj kciuki kochana ,tego mi potrzeba,działamy z mężem sami,rodzina daleko,mało rąk do pracy,przy dwójce urwisów też robota nie idzie w takim tempie jakby się chciało no i ograniczenia finansowe też są ale bedzie pięknie,wierzę w to !!!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Ewa4 10:02, 20 lip 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Dużo pracy ale jaki efekt. Pięknie .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
aguleczka 13:44, 20 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Dziękuje Ewo

Ewulko coś wiem na temat urwisów jeden ma 14 lat a drugi 1,5 roku i gdyby nie moja mama pewnie do diś bym nie skończyła bo nie było by jak .
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 15:41, 20 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
aguleczka napisał(a)
Dziękuje Ewo

Ewulko coś wiem na temat urwisów jeden ma 14 lat a drugi 1,5 roku i gdyby nie moja mama pewnie do diś bym nie skończyła bo nie było by jak .


u mnie 10lat i 4lata.Pomoc mamy bezcenna.Ja niestety nie mam żadnej pomocy.Mama zbyt daleko, teściowa oby daleko taka sytuacja więc wiesz..
Czasem łezka się kręci ale dajemy sobie radę
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 20:25, 22 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Podlewanie daje efekty już widać maleńka trawkę ,kiełkuje cieszy mnie to jak nie wiem cooby w miarę równo i ładnie z góry bo nie zniosę widoku w łatki z góry
____________________
Mój maleńki ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies