Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój maleńki ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój maleńki ogród

aguleczka 00:22, 04 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
pojawil się dzisiaj chodnik do ogródka jeszcze nie skończony nie ubity ale już cieszy me oczy z każdym krokiem coraz bliżej końca
ale i przy nim pojawił sie problem z jednej strony jest tak wysoki że nie wiem jak zasłonić ten beton wystający kamieniem chyba nie zdołam tak wyjść bo zsunie sie i będzie widać beton na tym zdjęciu widac ten felerny bok

a tu jeszcze kilka ujęć z dzisiejszego dnia
a tu po prawej pod schodami będzie donica z palisad i planuje posadzić w niej lawendę i zasypać białym kamyczkiem
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 20:07, 04 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
zakupiłam dzisiaj żurawki malutkie bo malutkie ale już sobie rosną rabata z kory dokończona jedno drzewo mi uschło przez przesadzanie więc jeszcze to drzewo wymienię na inne a resztę roslinek to pewnie posadzę troszke pózniej jutro zabieram się za zmianę kamienia więc czeka mnie ściaganie starego i nawożenie nowego .

Rozmawiałam z brukarzami o moim felernym boku chodnika i wymyslili żę jeśli będzie problem z usypaniem kamienia wysoko to oni na świerzym betonie te kamyki na amen przykleją i będa już na wieki i chyba tak zrobimy bo nie widze innej wersji chyba że jutro mnie olśni
zdjęcia kolejnych etapów już wkrótce .
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:38, 05 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Dziś nam pogoda sprzyjała nawet za bardzo ,udało nam się wyłożyć korą kamienną rabatki kilka fotek z dnia dzisiejszego .Na pierwszej fotce widać żę jednak uda mi się zasypać beton z którym miałam dylemat częsciowo zasypałam a tam gdzie widac płyty maja być schodki jeszcze dlatego druga część jeszcze nie zasypana i taka rozwalona.
Żurawki na korze prawie nie widoczne
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 22:42, 05 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Zamówiłam trawę TRAWA BARENBRUG SOLIDE mam nadzieję że będzie na mój teren odpowiednia .
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 21:49, 08 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Betonowa donica wybudowana


Posadziłam w niej lawendę nie wiem czy nie za gęsto ,wysypałam kamieniem by wyglądała ładniej zanim ta lawenda zgęstnieje i urośnie .Prace jeszcze trwają dlatego też przy donicy bałagan .

Odświeżyłam, rabatkę ale widzę że z prawej strony łuk do poprawy.


Lampki solarne z castoramy zaskoczyły mnie swoim mocnym światłem .



I oczywiście pojawił się dylemat po wybudowaniu palisad zrobiło się wąskie korytko i co z tym zrobić ?? zasypać ziemia i posiać trawę ?? kosiarką jeżdzić po kostce kosząc trawę ? czy zasypać to kamieniem??



____________________
Mój maleńki ogród
LadyRose 18:57, 09 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
jej jak u Ciebie pięknie...
Zazdroszczę
____________________
Ogród młodej ogrodniczki
aguleczka 08:23, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
U ciebie z czasem będzie piekniej masz duże pole do popisu a ja maleńkie podoba mi się cała masa rosilnek drzew które chciała bym miec ale nie zmieszczę wszystkiego
____________________
Mój maleńki ogród
Zuzula 09:10, 10 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Ojojoj, jak ślicznie. Wszystko pomysłowe i funkcjonalne.

Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
aguleczka 10:15, 10 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Czeka mnie jeszcze sporo pracy żeby było piękne ale dam z siebie wszystko by tak byłoDziękuje za miłe słowa które tylko zachęcają do pracy.
____________________
Mój maleńki ogród
grazyna_olsz... 12:22, 10 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witaj wpadłam z rewizytą
Czyściutko bielutko pieknie zapowiada sie Twój ogród taki nowoczesny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies