Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój maleńki ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój maleńki ogród

pasjonatkaam... 14:13, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Aguleczka nie nazywaj się amatorką,talent masz kobieto! Jeszcze trochę i bedziesz znała wszelkie gatunki roślin ogrodowych )
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 20:43, 12 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Dziękuje dzisiaj przytachałam kostrzewę mam już stare kostrzewy ale bardzo brzydko wyglądają raz chyba je ścięłam a teraz jak siano wyglądają i posadzę je w tym samym miejscu przy fontannie bardziej ciuradełku kamiennym i postaram się tym razem pamiętać o nich
____________________
Mój maleńki ogród
Katkak 21:43, 12 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Taki masz śliczny ogródek, że zerkam tu czasem nawet kilka razy dziennie . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jola54 22:13, 12 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dom i ogród pięknie się harmonizują, a jeszcze jak dojdzie zieleń trawnika, będzie wspaniale! Rośliny super,kompozycje przemyślane,po prostu pięknie! Pozdrawiam i dziękuję Ci za odwiedziny i ciepłe słowa..
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
aguleczka 00:17, 13 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Kasia bardzo mi miło zaglądaj zaglądaj zapraszam

Jola dziękuje za miłe słowa
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 17:07, 13 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
większe lampki solarne z przodu domu przedtem były po dwie z każdej strony teraz 3 z jednej i 1 z drugiej strony chodnika tak wyszło .




[img
size=640x360]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/65/657402/original.jpg[/img]

Stare kostrzewy i nowe oczekujące ale wyszperałam w starych zdjęciach że na początku było ich 7 zostało 4 ładniej wyglądało 7 szt i wysypana była drobnym kamyczkiem białym .

Moje dziecko pomyliło pory roku z lewej obrośnięty murek winobluszczem tak samo był obrosniety murek z prawej ale wspominałam że panowie brukarze uszkodzili korzenie i padł kupiłam wisterię która czeka na posadzenie .



Nowy nabytek zanim wsadzę musze poczytać jakie to duże rośnie pennisetum rubrum.



Spodobała mi się osłonka więc też ze mna przyjechała do domu

i jeszcze zakupiłam osłonkę która będzie poidełkiem dla ptaszków .




Nowe Kostrzewy




Kasia jeszcze zakupiłam klej sznurek i spróbuje stworzyć zwierzaczka z butelki tak jak u ciebie podpatrzyłam .
____________________
Mój maleńki ogród
aguleczka 15:24, 14 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
To moje dzisiejsze zakupy żurawki 6 szt w 2 kolorach i dosadziłam przy tych jasnych i azalie japońskie czerwone 3 szt poniżej zdjęcia .





Trawka tez już wsadzona osiągnie 90-120 cm więc może tu sobie zamieszkać o ile w zimie nie przemarznie .


Jutro pierwsza wywrotka ziemi przyjedzie dogadałam się z chłopakiem i podjedzie do mnie koparka i przeżuci mi to na działkę żebym nie musiała na taczkach wozić a potem już rozgarniemy sobie grabiami .Rano ma przyjść Pan który pomoże mi jeszcze zebrać ziemię z działki bo w niektórych miejscach jest ziemia pod sam sznurek a gdzie siatka i nowa ziemia musimy się jutro uporać z tym terenem aby wieczorem można było już ziemię rozsypywać .
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 20:52, 14 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Czy te Twoje żurawki radzą sobie na słonku? ja sadzę tylko w cieniu,półcieniu bo boję się,że padną,a tak bym chciała je mieć na rabacie ale tam skwar..
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Bogdzia 22:06, 14 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Spore tempo sobie narzuciłas i dobrze Ci idzie. Boje sie tylko czy ta kopparka nie zniszczy Ci chodniczków bo to ciężki pojazd. Pamiętaj tez że wisteria i milin to wielkie rośliny i czasem mogą byc kłopotliwe ze wzglądu na rozmiary i chęc zaduszenia wszystkiego co rośnie obok.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
aguleczka 11:16, 15 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Czy te Twoje żurawki radzą sobie na słonku? ja sadzę tylko w cieniu,półcieniu bo boję się,że padną,a tak bym chciała je mieć na rabacie ale tam skwar..



Szczerze to nie wiem jak sobie żurawki poradzą na słonku w tej części ogródka faktycznie słońca sporo żurawek nie miałam nigdy więc nie wiem jak się zachowają ale czas nam pokaże
____________________
Mój maleńki ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies