Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

Sabina76 11:16, 23 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
AniMa napisał(a)
Sabina Ty rabatkę z trzmieliną pokaż i widok na nią


Zrobię fotkę
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 12:31, 23 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
A tymczasem czwartkowe pierwsze koszenie synchroniczne w wykonaniu moich chłopaków

I moja pyszczucha przy Elizabeth,której większości kwiatów niestety przymarzło
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 03:44, 27 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Aniu, trochę z daleka, ale widać rabatkę z trzmielinami.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
AniMa 12:56, 27 kwi 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wiesz co? Moim zdaniem ML będzie i dobre i złe... Dobre bo zasłoni trochę ścianę i zrobi delikatne tło ale z drugiej strony może wchłonąć trzmielinki....
Jeszcze podumam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:56, 27 kwi 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wiesz co? Moim zdaniem ML będzie i dobre i złe... Dobre bo zasłoni trochę ścianę i zrobi delikatne tło ale z drugiej strony może wchłonąć trzmielinki....
Jeszcze podumam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Sabina76 19:12, 27 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
AniMa napisał(a)
Wiesz co? Moim zdaniem ML będzie i dobre i złe... Dobre bo zasłoni trochę ścianę i zrobi delikatne tło ale z drugiej strony może wchłonąć trzmielinki....
Jeszcze podumam


Właśnie, ML chyba odpada z tych względów. Chodzi mi po głowie miskant Gnome,ale nie jestem przekonana. Dumaj, dumaj
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 19:21, 27 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Azalia Western Light - uwielbiam ją

Powstały dwa postumenty z kranami
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 19:54, 27 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Stolik doczekał się krzeseł. Wydaje mi się, że dosyć ładne przytuliłam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
MirellaB 04:54, 28 kwi 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam
Twoja psina wszędzie tam gdzie Ty Zdjęcie na ławeczce na kocyku polarowym super. Z zachowania bardzo przypomina mi moją wierną Bigę, która niestety już odeszła. Mam nadal dwa psy, te już są inne, ale też bardzo kochane.

Jeżeli chodzi o trawy na rabacie z trzmielinami to ML nie sadź to duże trawy i zdominują trzmieliny.
Ja również mam trzmieliny na pniu na rabacie hortensjowej 5 sztuk i pomiędzy nimi mam Trzcinniki Overdam, które Ci polecam. Fajna trawa w paskowane źdźbła, strzelisty pokrój, kwiatostany się przebarwiają i rusza bardzo szybko wiosną Będziesz z niej zadowolona
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Sabina76 20:36, 02 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
MirellaB napisał(a)
Witam
Twoja psina wszędzie tam gdzie Ty Zdjęcie na ławeczce na kocyku polarowym super. Z zachowania bardzo przypomina mi moją wierną Bigę, która niestety już odeszła. Mam nadal dwa psy, te już są inne, ale też bardzo kochane.

Jeżeli chodzi o trawy na rabacie z trzmielinami to ML nie sadź to duże trawy i zdominują trzmieliny.
Ja również mam trzmieliny na pniu na rabacie hortensjowej 5 sztuk i pomiędzy nimi mam Trzcinniki Overdam, które Ci polecam. Fajna trawa w paskowane źdźbła, strzelisty pokrój, kwiatostany się przebarwiają i rusza bardzo szybko wiosną Będziesz z niej zadowolona


Witaj Smutno strasznie kiedy nasze psiny odchodzą, zawsze zarzekam się że nigdy więcej następnego czworonoga, ale w końcu i tak prędzej czy później kończę z pycholem Jak się już raz zejdzie na psy.... A wszystkie kochane.

Co do ML masz rację. Trzcinnika Overdam mam jednego od zeszłego roku. Jak na razie super. Już wystartował, a i kolorki ma fajne - źdźbła zielone z akcentami bieli i fioletu. Przymierzałam go do trzmielin, ale on też wysoki rośnie, a korona trzmielin zaczyna się na 1,1 m.

Mój Overdam sprzed kilku dni.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies