Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

Sabina76 14:04, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
inag napisał(a)
Tulipany zachwycające i jeszcze grujecznika dojrzałam Pogłaszcz mu listki ode mnie


Ha, pamiętam że chciałaś go mi ukraść Poluję teraz na Ambrowiec Slender Silhouette...

A wiesz, że tylko jedna Amanogawa mi zakwitła, a druga ani jednym kwiatuchem?
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 14:08, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
AniMa napisał(a)
Polukalam na ten m. Gnome i powiem, że jest cieeeekaaaawy - ma fajny pokrój Masz do niego dostęp??? Kupuj i wsadzaj. Ja do swojej trzmieliny i suchych jeszcze miskantów dołożyłam seslerię i kilka ciemierników....Coś te miskanty stanęły w miejscu i nic nie ruszają...na razie sterta krótkich badyli


A wiesz, u mnie też nie za bardzo. Przyglądałam im się jakiś czas temu, czy wszystko z nimi w porządku. Teraz pomału wychodzą...takie niby zaspane...

Może będzie ten Gnome. Jeśli się zdecyduję, to będę zamawiać internetowo, bo u mnie nie ma.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
MirellaB 15:18, 06 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Sabina76 napisał(a)


A właśnie miałam Cię poprosić o zdjęcie Twojej rabaty Dziękuję, fajnie to u Ciebie wyszło. Tylko u mnie nie ma miejsca na średnie piętro, i właśnie trawa pomiędzy trzmielinami ma je robić. Szukam więc czegoś niższego...

To jaka ma być wysoka ta trawa?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Sabina76 15:37, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
MirellaB napisał(a)

To jaka ma być wysoka ta trawa?


Idealnie byłoby, gdyby dopiero z kwiatostanem sięgała do trzmieliny, tym bardziej że koronę tych trzmielin chcę poprowadzić szeroko. A może zrezygnować z trawy?
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 15:49, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Dzisiaj u mnie deszczowo...a tyle pracy było na dzisiaj zaplanowane w ogrodzie...
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
MirellaB 16:02, 06 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Sabina76 napisał(a)


Idealnie byłoby, gdyby dopiero z kwiatostanem sięgała do trzmieliny, tym bardziej że koronę tych trzmielin chcę poprowadzić szeroko. A może zrezygnować z trawy?

Nic mi nie przychodzi na myśl z traw
A może średnie piętro coś kwitnącego rh, róże lub hortki, a najniższe piętro trawki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Sabina76 21:23, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
MirellaB napisał(a)

Nic mi nie przychodzi na myśl z traw
A może średnie piętro coś kwitnącego rh, róże lub hortki, a najniższe piętro trawki?


No widzisz, uparłam się na coś trawiastego i niby dużo tego, a jak szukasz to nic nie pasuje. Muszę pomyśleć.... Za najniższe piętro robi żurawka Marmolade.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 21:35, 06 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Wczorajszy nabytek Nie wiem jak długo przeżyje, bo synuś się nim baardzooo zajmował A i muszę zmienić miejscówkę, bo za blisko płotu po którym przechadza się kot sąsiadów.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
inag 23:12, 06 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Sabina76 napisał(a)


Ha, pamiętam że chciałaś go mi ukraść Poluję teraz na Ambrowiec Slender Silhouette...

A wiesz, że tylko jedna Amanogawa mi zakwitła, a druga ani jednym kwiatuchem?

Nadal chcę
A wiesz, ze ja też marzyłam o tym ambrowcu??? Nawet w zeszłym roku męczyłam o informacje o nim Madżenkę. Ona ma trzy sztuki. Piękne!!!
Może jeszcze za młoda jest?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Sabina76 22:05, 09 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
inag napisał(a)

Nadal chcę
A wiesz, ze ja też marzyłam o tym ambrowcu??? Nawet w zeszłym roku męczyłam o informacje o nim Madżenkę. Ona ma trzy sztuki. Piękne!!!
Może jeszcze za młoda jest?


Ambrowca nigdzie nie ma, a wiśnie w zeszłym roku obydwie miały kwiatuchy. Pamiętasz, jak je kupiłam, to były tylko takie pojedyncze patyki. Już w następnym roku po posadzeniu (czyli w zeszłym) rozrosły się bardzo,ale kwitły tylko na tych początkowych patykach. W tym roku jedna kwitnie tak samo, a drugiej patyk usechł i zero na niej kwiatka. To normalne?

A, i muszę zajrzeć do Madżenki...
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies