Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Basia - Mój Świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Basia - Mój Świat

popcorn 10:02, 22 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziś osatnia noc z przymrozkiem podobno! Chcę wysadzać te rozsady z domu, bo mnie już wkurzają i zaczynaja wyrastać, mało składników odżywczych i mało miejsca. Powinnam je przesadzac do większych doniczek, ale wtedy to już w ogóle bym się nie ruszyła

Pieknie bedzie! Z miksem dalii! Pracochłonne są niestety, nie miałabym ich gdzie trzymać, więc póki co nie myślę Pas limelight u mnie przetykany miskantami. Miskanty będzie widać, bo sadziłam duże przesadzane karpy, za to z hortek po jednym kwiatku pewnie haha

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
basia3 16:43, 22 kwi 2020


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Moje dobrodziejstwo

____________________
JEST DOBRZE :D
popcorn 07:43, 27 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Masz tego trochę!!!! hehe

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 08:25, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No nieźle, warzywnik imponujący a ufo ekstra!
No ciekawa jestem co będzie dalej. Tylko dalie to chyba za wcześnie na sadzenie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
basia3 09:28, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
BKosimkArt napisał(a)
No nieźle, warzywnik imponujący a ufo ekstra!
No ciekawa jestem co będzie dalej. Tylko dalie to chyba za wcześnie na sadzenie...

wiem że za wcześnie, wierzyłam, że mrozu już nie będzie i mam efekt. warczę w pracy na koleżanki, bo sobie ze stratą nie mogę poradzić.
____________________
JEST DOBRZE :D
popcorn 13:06, 27 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia, zabijesz mnóstwo roślin jeszcze Ja się pocieszałam swego czasu że będzie miejsce na coś kolejngo

Wszystko sadze ratami, poradzi sobie albo nie, cośtam w zapasie mam, jakbym miała wszystko sadzić na raz to chyba tydzień by mi to zajęło Nie da się wszystkiego ogarnąć wszystkiego przewidzieć i nad wszystkim zapanowac.

to wszystko chcesz do ufo posadzić?? raczej się nie zmieści? chyba że czeka w doniczkach bo tam cieplej w środku a sadzić będziesz w ogrodzie?

z daliami dałam sobie spokój, rośliny mają być niezniszczalne, niwiele jest takich nad którymi musiałabym skakać i chuchac i dmuchac. Albo chca żyć albo nie. Wykopywanie dalii i sadzenie co roku to przegięcie dla mnie, plus nie mam gdzie karp trzymać i tak...

powodzenia!!
____________________
Mój nowy ogródek
basia3 13:09, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Karolina ty nie wiesz ile już zabiłam, jestem seryjnym mordercą roślin. Ocaliłam na szczęście też wiele, więc bilans się wyrównuje.
____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 13:13, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
popcorn napisał(a)
Basia, zabijesz mnóstwo roślin jeszcze Ja się pocieszałam swego czasu że będzie miejsce na coś kolejngo

Wszystko sadze ratami, poradzi sobie albo nie, cośtam w zapasie mam, jakbym miała wszystko sadzić na raz to chyba tydzień by mi to zajęło Nie da się wszystkiego ogarnąć wszystkiego przewidzieć i nad wszystkim zapanowac.

to wszystko chcesz do ufo posadzić?? raczej się nie zmieści? chyba że czeka w doniczkach bo tam cieplej w środku a sadzić będziesz w ogrodzie?

z daliami dałam sobie spokój, rośliny mają być niezniszczalne, niwiele jest takich nad którymi musiałabym skakać i chuchac i dmuchac. Albo chca żyć albo nie. Wykopywanie dalii i sadzenie co roku to przegięcie dla mnie, plus nie mam gdzie karp trzymać i tak...

powodzenia!!


Nie wszystko, do ufo idą pomidory, papryka, bakłażan, okra i ogóry, reszta to surfinie, dynie, cukinie, ogórki gruntowe, agapanty, kalie, tuberoza na zdjęciu widoczne również siewki nieszczęsnych dalii. Kilka papryk i pomidorów tez do gruntu pójdzie, na razie czekają w folii, już nie będę wyrywna.
____________________
JEST DOBRZE :D
popcorn 13:54, 27 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Spokojnie! Hehe ja też już swoje zabiłam i pewnie jeszcze zabiję. Zdarza się. I żyje się dalej
Takie nie hartowane prosto z parapetu sa bardzo delikatne, dwie godziny mocniejszego słońc w tych mini paletkach i po nich
trzeba uważać, dobrze żeby miały większe doniczki wtedy dłużej wodę trzymają.
pozdro powodzenia!
____________________
Mój nowy ogródek
basia3 14:08, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
popcorn napisał(a)
Spokojnie! Hehe ja też już swoje zabiłam i pewnie jeszcze zabiję. Zdarza się. I żyje się dalej
Takie nie hartowane prosto z parapetu sa bardzo delikatne, dwie godziny mocniejszego słońc w tych mini paletkach i po nich
trzeba uważać, dobrze żeby miały większe doniczki wtedy dłużej wodę trzymają.
pozdro powodzenia!

Moje były już zahartowane bo stały kilka tygodni w cieplarni a przymrozki były więc wiedza co zimno.
____________________
JEST DOBRZE :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies