Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 11:37, 27 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też cieszę się, że bliżej Nowego Roku, to i nowy sezon się rozpocznie i bliżej do wiosny. Marzec to już będzie wszystko powoli ruszało.

Teraz zauważyłam, że łatwo się pieli, łatwo wyrywa chwasty, ale trochę za zimno wypinać się na rabatach więc poczekam do słoneczka. Co najwyżej można połazić i zdjęcia porobić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 12:03, 27 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie podobnie, choć przed domem od ulicy mam liści mnóstwo do sprzątnięcia, ale ciągle leje, a ja jakoś nie mogę się zdecydować do sprzątania...
Na wiosnę czekam spokojnie, chyba bardziej celebruję czas
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BKosimkArt 09:29, 28 gru 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Korci Was już dajmy sobie trochę odpoczynku! Danusiu chwaściki nie uciekną.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
19:38, 28 gru 2018
Tak najłatwiej pieli się zaraz po zimie, ziemia pulchna i te chęci nie wiadomo skąd. Człowiek wiosną spragniony ogrodu i pełen ciekawości. Już niedługo
Gardenarium 20:59, 28 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W bukszpanowym to nie mam co pielić, cały rok ani jednego chwasta, no może dwa było przy schodach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
21:04, 28 gru 2018
Gardenarium napisał(a)
W bukszpanowym to nie mam co pielić, cały rok ani jednego chwasta, no może dwa było przy schodach

Pozazdrościć
sylwia_slomc... 21:06, 28 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
Gardenarium napisał(a)
Ja też cieszę się, że bliżej Nowego Roku, to i nowy sezon się rozpocznie i bliżej do wiosny. Marzec to już będzie wszystko powoli ruszało.

Teraz zauważyłam, że łatwo się pieli, łatwo wyrywa chwasty, ale trochę za zimno wypinać się na rabatach więc poczekam do słoneczka. Co najwyżej można połazić i zdjęcia porobić.

Też dzisiaj zauważyłam, ze ziemia tak ładnie napita, pulchna, ale się nie lepi do butów bo wodę głębiej przyjęła, ciepła jest jeszcze. Też czekam jakby słoneczko było to bym plewiła, ale na takim wietrzysku to się boję ryzykować. Szkoda, że tego słonka tak mało teraz. W lecie w nadmiarze, a teraz wcale.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 11:37, 30 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Pani Danuto, wspaniałego 2019 Roku życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 15:21, 30 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Danusiu, również życzę wspaniałego roku 2019, realizacji marzeń i ponad to wszystko zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
Pozdrawiam.

(Ostatnio usłyszałam takie powiedzenie: życzenia zdrowia a o resztę postarajcie się sami. Coś w tym jest.)
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 15:27, 30 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za życzenia. Zdrowie niezbędne O resztę będę się starać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies