Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Johanka77 21:47, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zdjęcia niczym z Zakopca
A psinka przesłodka!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasiek 22:18, 03 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Przy okazji mam zdjęcia psiaków to wkleję całą ekipę/.

Niko Nikuś, najstarszy ze schroniska z okolic Ostródy



Figa ze świętokrzyskiego



Kwiatek ze schroniska Nowodwory



Kreska ze schroniska w Mielcu











Cudne, co jeden to piekniejszy Nikus jakie spojrzenie....
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 00:10, 04 kwi 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Cztery futra to tak jak u nas
Dowaliło śniegu, rozkraczyło rośliny, otrzepywałam przez dwa dni bo ciężkiego i mokrego nasypało, nie wiem czy odzyskają kształty czy znowu muszę wiązać do pionu....
Na fotkach bajkowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 21:31, 09 kwi 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9319
Niuńki słodkie. Na stare lata są szczęśliwe.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Babcia 16:24, 24 kwi 2022

Dołączył: 27 maj 2019
Posty: 4
Pani Danusiu, uwielbiam Pani ogrody! Wszystko i wszystkie! Sama mam trudny dla staruszki ogród na skarpie, ale Pani inspiracje są dla mnie drogowskazem! Dużo sił, zdrowia Pani życzę a sobie kiedyś możliwości odwiedzenia osobiście Pani ogrodów! Pozdrawiam Anna
____________________
Babcia
Muszelka 08:57, 12 paź 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Gardenarium napisał(a)
Onośnie bukszpanowego - tak mało w sezonie w nim jestem, wiecie że mam wielką przestrzeń do ogarnięcia i do planowania. Tam mamy wszystko, warzywa, kurki, teren jeszcze nie zagospodarowany. To wielkie spełnienie naszych marzeń o przestrzeni.

Bukszpanowy zamierzam odnowić nieco, może więcej czasu w nim pracować, ale czy uda mi się? Pewnie tylko częściowo, ciągle nowe wyzwania w nowym ogrodzie. Mam sentyment do bukszpanowego, jest idealny, taki jaki sobie wymarzyłam, widoki w lustrach gdy wjeżdżam cofając samochodem - nie wierzę, że to mój ogród Naprawdę.

Często powracam do tego ogrodu. Jest wspaniały. Napawam się jego harmonią, spokojem i ciszą. Odpoczywam w nim.

Dziękuję.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Gardenarium 14:37, 12 sty 2024


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ogród nie tylko bukszpanowy będzie przebudowywany, ale jeszcze nie w tym roku. Źle się mają świerki serbskie niestety i muszę sobie zafundować inną osłonę.

A dla Was nowe artykuły się pojawiają, już cztery w nowym roku)

dzisiaj ten https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/637-projektowanie-rabat-tworzenie-piekna-w-ogrodzie jednocześnie premiera mojej nowej książki

Sekrety projektowania rabat https://lasksiazek.pl/pl/p/Sekrety-projektowania-rabat-PRZEDSPRZEDAZ-wysylka-od-24.01.2024-r./1595
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
eda 18:32, 12 sty 2024


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Cudowna psia ekipa i piękny zimowo bajkowy ogród teraz czekać na zieleń i kolory
Wszystkiego najlepszego w 2024 roku Danusiu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Gardenarium 21:24, 12 sty 2024


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziękuję Eda.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rojodziejowa 13:20, 13 sty 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
Wszystkiego dobrego, zdrowia i powodzenia w realizacji planów

Książka zakupiona, bardzo jestem jej ciekawa!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies