Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

alinak 00:22, 29 lip 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Danusia -ale dałaś czadu ....jednak to nie przypadek że się znalazłaś w tej czołówce . To lata pracy i doświadczeń ...zasłużyłaś -to pewne. Gratulacje.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
monteverde 01:19, 29 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Rozdział o tytule "Small Formal", designer Danuta Młoźniak- Komorów- Poland znajduje się wśród sław światowego designu, jest tam m.in. ulubiony projektant Madżenki Luciano Giubbilei, znany ze złotych medali na CHFS -Christopher Bradley Hole, Paolo Pejrone, Isabelle Green, Raymond Jungles, Martha Schwartz. Jest tam też francuski ogród pokazywany ostatnio przez Anię od kulek.. Kto jeszcze? przekonamy się po lekturze książki.

Wiem jednak, że nogi mi się ugięły, gdy przed Bożym Narodzeniem otrzymałam maila w tej sprawie Po prostu wielka radość, bo nikogo do tej pory z projektantów polskich, ani ogrodów tak nie wyróżniono. Oznacza to, że moja praca i umiejętności jednak są coś warte i to jak






Główne punkty rozdziału:
- MAŁY FORMALNY OGRÓD
- BIEL HORTENSJI
- GRANITOWA ŚCIEŻKA
- KOŁA I KULE
- KSZTAŁTY TOPIARÓW
- ILUZJA PRZESTRZENI



Danusiu serdeczne gratulację i za fakt docenienia Twojej pracy i zmysłu projektowania znaleźć się w tak wybornym wyróżnionym towarzystwie to nie byle jaka gratka, Twój ogród będzie wzorcem dla wielu i przez wiele lat za zagospodarowanie małego ogroduchyba żadnego z polskich projektantów tak nie wyróżniono i nie dostąpiło takiego zaszczytupozdrawiam serdecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
jula81 07:12, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Jestem pod wielkim wrażeniem takiego wyróżnienia. Mistrzostwo (przez duże "M") na bardzo wysokim poziomie.
Gratuluję serdecznie.
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
aga_szsz 08:12, 29 lip 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
I pode mną nogi się ugieły, jakby to dotyczyło co najmniej mojego ogrodu

Gratulacje Danusiu!!!!!

Teraz czekamy na Twoją wystawę na RHS Chelsea Flower Show!
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Borbetka 08:19, 29 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Polska pięknieje dzięki Wam, bo gratuluję Wam wszystkim tego sukcesu, który pieczętuje niełatwą pracę i ogromne w nią zaangażowanie. Winszując przede wszystkim, z tego miejsca, dziękuję Danusiu, że podzieliłaś się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak można tworzyć zielone otoczenie wokół siebie, zwrócić uwagę, co warto mieć w ogrodzie, jak o to dbać i dobierać gatunki roślin. To wielka sztuka i taka umiejętność zasługuje na miarę międzynarodowej uwagi.
____________________
borówcowy wizytowka
MarekW 08:43, 29 lip 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Danusiu wspaniała wiadomość, czapki z głów przed Waszym talentem i pracowitością. Gratuluję jak wszyscy powyżej i bardzo się cieszę tym szczególnym wyróżnieniem.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Katkak 08:50, 29 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danusiu wieeeelkie gratulacje . To wspaniałe ukoronowanie wielu lat pracy, pasji i pracowitości. Sprawiasz, że dzięki Twoim projektom świat staje się piękniejszy, a dzięki Ogrodowisku także nasze ogrody . Jeszcze raz naprawdę wieeelkie gratulacje .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
dalilla 09:09, 29 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2014
Posty: 2
Gratulacje!
Ogród jest wyjątkowy, niepowtarzalny, urokliwy.


____________________
dalilla
makkasia 09:36, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Danusiu, Witku gratuluję takiego wyróżnienia, na które zasługujecie jak nikt inny.

Danusiu jesteś naszą Polską Mistrzynią Ogrodnictwa, o której dowie się już teraz cały świat

Największym Waszym osiągnięciem jest jednak to, że pomimo zaszczytów, splendorów, które na Was zasłużenie spływają nadal z wielkim zaangażowaniem jesteście z nami, z determinacją hołdujecie pracy u podstaw czego ukoronowaniem jest OGRODOWISKO .

Danusiu, Witku wielkie dzięki, że jesteście
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
isia33 09:41, 29 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Wspaniała wiadomość, serdeczne gratulacje. Stworzyłaś jeden z najpiękniejszych ogrodów na świecie i zgromadziłaś ogrodników - pasjonatów na Ogrodowisku - chylę czoła
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies