Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

gosiak 14:01, 29 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 68
Gratulacje! A to niespodzianka, choć niby oczywista. Tak duża miłość do ogrodów i ich tworzenia nie mogła pozostać nie zauważona.
A jaka radość i duma dla mnie, że mogę bywać w tej bombonierce (bo tak nazywam Wasz ogród) od jakiegoś czasu.
____________________
Małgorzata
iwonav23 15:00, 29 lip 2014


Dołączył: 01 kwi 2013
Posty: 156
Składam gorące gratulacje dla Danusi i jej męża. Sukces okupiony ciężką pracą i konsekwentnym dążeniem do celu. Sukces rodzinny. Najbardziej cenny.
A tak zwyczjnie, po ludzku- ogromnie się cieszę i podziwiam Bukszpanowy jako polską perłę w gronie najpiękniejszych ogrodów na świecie.
____________________
Pozdrawiam. Iwona
Eve 15:30, 29 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Gratuluję Danusiu, od 4 lat kocham Twój ogród miłością wielką, dla nas jest on wzorem doskonałości i wielkiego smaku! Najpiękniejszy ogród na świecie! To wspaniałe, że w końcu polska projektantka została dostrzeżona, wyróżniona, no i że to właśnie Ty jesteś!!!
Dziękuję Ci za wszystkie inspiracje i proszę o więcej Rzadko piszę ale jestem u Ciebie zawsze na bieżąco
____________________
ogród Ewy
Ewa 16:04, 29 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Danusiu gratuluję i bardzo się cieszę
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
GorAna 17:01, 29 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Danusiu, choć ostatnio brakuje mi na wszystko czasu, to jednak w chwili wytchnienia zaglądam na Ogrodowisko.....i jakaż wspaniała nowina!!!!!.... gratuluję z całego serca takiego sukcesu!!!!!... jestem dumna, że przynależę do Twojej Ogrodowiskowej Rodziny.... mam nadzieję, że kiedyś poznam Ciebie osobiście.....cieszę się, że ogród Wasz został tak wyróżniony
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
toby 17:23, 29 lip 2014


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 74
Gardenarium napisał(a)
Rozdział o tytule "Small Formal", designer Danuta Młoźniak- Komorów- Poland znajduje się wśród sław światowego designu, jest tam m.in. ulubiony projektant Madżenki Luciano Giubbilei, znany ze złotych medali na CHFS -Christopher Bradley Hole, Paolo Pejrone, Isabelle Green, Raymond Jungles, Martha Schwartz. Jest tam też francuski ogród pokazywany ostatnio przez Anię od kulek.. Kto jeszcze? przekonamy się po lekturze książki.

Wiem jednak, że nogi mi się ugięły, gdy przed Bożym Narodzeniem otrzymałam maila w tej sprawie Po prostu wielka radość, bo nikogo do tej pory z projektantów polskich, ani ogrodów tak nie wyróżniono. Oznacza to, że moja praca i umiejętności jednak są coś warte i to jak






Główne punkty rozdziału:
- MAŁY FORMALNY OGRÓD
- BIEL HORTENSJI
- GRANITOWA ŚCIEŻKA
- KOŁA I KULE
- KSZTAŁTY TOPIARÓW
- ILUZJA PRZESTRZENI




Zdjęcia z Nie tylko Bukszpanowego są też na popularnej
zagranicznej stronie zajmującej się tematyką ogrodową.
http://www.gapphotos.com/featuredetails.asp?featureref=1094

____________________
EwaG 17:25, 29 lip 2014


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Danusiu
z całego serca gratuluję. Światowy design - to jest coś!
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
lenka 21:54, 29 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Danusiu, Witku - posiadacie jeden z najpiękniejszych ogrodów na świecie.. Co za wyróżnienie, niesamowity sukces!!!!
Bardzo się cieszę i GRATULUJĘ!!!!!
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Scarlet08 22:04, 29 lip 2014

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 22
Gratulacje
ane3ka 22:05, 29 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Wypada się zameldować
GRATULACJE Danusiu!
Książka jest podsumowaniem tego, co można powiedzieć o Twoim ogrodzie.
Pozdrawiam!
____________________
Ania - Ogród z pompą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies