Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 18:39, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)
Achhhh..piękna ta płyta tarasowa ... Z tym żwirkiem..malina ... Ciekawe co z brukarzami , bo czytam ,że mieli skończyć do końca wakacji .. Hmmmmmm...z leksza obsuw mają

Buziole




Tez mi sie podoba bylismy ja wczoraj zobaczyc w Fugasówce na wystawce prawie 80 kilosów jechalismy specjalnie ale sie opłacało na zywo bardzo mi sie poda. Chce ja jeszcze impregnowac wiec kolor bedzie bardziej intensywny

Brakurze ach te chłopy ......
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:41, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ewakatowice napisał(a)
U mnie storczyki nie mają długiego żywota, zawsze wykończe.



Wiesz ja tak miałam na starym miejscu teraz u mnie rosna jak szalone ten jest boski
Nie wiem jak go ciac jak juz opadna kwiaty nigdy nie miałam takiego trójkata
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:44, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
kosolka 18:58, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jolu, tu się wypowiem, bo storczyków mam 12. Odkąd sie przeprowadziliśmy, są niesamowite. Tak rosną i kwitną. Chyba dużo swiatla im sluzy. Ja nie przycinam, tylko zolknace łodygi i liście. Kiedyś obcinalam pędy na trzy oczka od góry. Ale nie widzę różnicy między teraz a przedtem. Kwitną bez przerwy- kończą jedno, zaczynają drugie. Podlewam tak, że dno doniczki jest cały czas w wodzie. (mam w odsłonkach).
____________________
Ola Kosolkowa pasja
lojalna_ 20:32, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
kosolka napisał(a)
Jolu, tu się wypowiem, bo storczyków mam 12. Odkąd sie przeprowadziliśmy, są niesamowite. Tak rosną i kwitną. Chyba dużo swiatla im sluzy. Ja nie przycinam, tylko zolknace łodygi i liście. Kiedyś obcinalam pędy na trzy oczka od góry. Ale nie widzę różnicy między teraz a przedtem. Kwitną bez przerwy- kończą jedno, zaczynają drugie. Podlewam tak, że dno doniczki jest cały czas w wodzie. (mam w odsłonkach).



Jakie piekne jakie piekne


Ja tez zawsze tak przycinam.


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:51, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mam problem z pinterstem hm udostepnia mi na fb a na ogrodowisku pisze ze chyba mam adres niekompatybilny ...wiecie o co biega? Pomocy !
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
izabela75 08:20, 05 wrz 2014


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
Witam się, wpadam z rewizytą i melduję że Hakuro nie są zbyt wymagające, aby były gęste potrzebują mocnego cięcia .Możesz pierwsze cięcie wykonać nawet w lutym o ile nie ma mega mrozów, ja swoje tnę dosyć cęsto bo bardzo szybko rosną. W tym roku coś zaatakowało moje wierzby( mają takie pozwijane listki), podejrzewam że moze to jakiś grzyb, muszę poprykać je czymś.

Polecam i kibicuję
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
lojalna_ 08:23, 05 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
izabela75 napisał(a)
Witam się, wpadam z rewizytą i melduję że Hakuro nie są zbyt wymagające, aby były gęste potrzebują mocnego cięcia .Możesz pierwsze cięcie wykonać nawet w lutym o ile nie ma mega mrozów, ja swoje tnę dosyć cęsto bo bardzo szybko rosną. W tym roku coś zaatakowało moje wierzby( mają takie pozwijane listki), podejrzewam że moze to jakiś grzyb, muszę poprykać je czymś.

Polecam i kibicuję


Dzieki wielkie za wnikliwa odpowiedz Bede do Ciebie zagladac nie tylko z powodu H
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
EdytaB 09:43, 05 wrz 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
No jak mi sie elewacja podoba Twojego domu, może kiedyś ja coś podobnego będe miała, puki co stary dom.
Bardzo podoba mi się ten żwir z płytami, ale jak pomyślę ile miala bym wybierania liści to mi się odechciewa
Bedę kibicowala
lojalna_ 12:46, 05 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
EdytaB napisał(a)
No jak mi sie elewacja podoba Twojego domu, może kiedyś ja coś podobnego będe miała, puki co stary dom.
Bardzo podoba mi się ten żwir z płytami, ale jak pomyślę ile miala bym wybierania liści to mi się odechciewa
Bedę kibicowala




Dzieki za miłe słowo ... Ale takie płyty bede miała w trawie to zdjecie to wystawka


Tez trzymam za twoje plany
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies