Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

katiaxx 15:49, 03 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
te wiśnie na ostatniej stronie są w zestawieniu z hortensjami
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ewakatowice 16:40, 03 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Hakuro u Izy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3449-dazenie-do-idealu-czyli-trudna-nauka-pokory?page=97
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
jazzy 18:50, 03 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)

ja u siebie myślę o wiśni
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1036-prunus-umbraculifera-wisnia-osobliwa-odm-kulista?page=2

Bierz wiśnie! Mam na swojej liście Widziałam w realu w szpalerze - cud miód
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
gierczusia 20:08, 03 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)


Dla mnie temat brukarzy podnosi mi cisnienie ale zaciskam zęby i czekam


Może jaką maliskę naparzyc ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:13, 03 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dziewczyny dobrze piszą .. Z hakuro masa roboty , ale moja koleżanka tnie ją bardzo mocno i często i ona non stop wygląda ślicznie i jest bardzo gęsta i ładna kulista ..ja niestety jestem pod jej urokiem no ten jej kolor mńie powala nieustannie i myślę ,że z hortkę byłby ślicznie

AleTy tu urządzisz

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 20:50, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Czytam o Twoich planach...i Hakuro widzę. Zastanów się nad nimi jeszcze, mam jedną wprawdzie, ale dzisiaj już bym jej nie sadziła. Ciągła robota, żeby jakoś wyglądała. Ciąć trzeba ze 3 razy do roku...to przygotowanie folii, bo inczaczej sprzątanie drobnych gałązek i liści (a i tak się rozsypie...)...a jeszcze kulaski bukszpanowe planujesz...to też cięcie...duuużo roboty bedzie. Może zamień na coś innego te Hakuro? Chyba, że tak Ci się podobają, że ta cała otoczka Ci nie straszna?



Dziewczyny cudowne jestescie dzieki za dobre słowo musze sie przyłozyc do tej liisty zakupów czyli uzupełnic o nazwy własne dzieki jeszcze raz za cenne informacje
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:54, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)
Dziewczyny dobrze piszą .. Z hakuro masa roboty , ale moja koleżanka tnie ją bardzo mocno i często i ona non stop wygląda ślicznie i jest bardzo gęsta i ładna kulista ..ja niestety jestem pod jej urokiem no ten jej kolor mńie powala nieustannie i myślę ,że z hortkę byłby ślicznie

AleTy tu urządzisz

Buziole



Jasne zastanowie sie bo jest nad czym ...chciałam je trzy przy płocie ale musze to przemyslec Inspirki jak zwykle cudne tylko gdzie ja mam miejsce na to znalezc haha na srodku trawnika u mnie tak mało miejsca buuuu .


Zaraz napisze co zakupilismy ciesze sie jak małe dziecko bo taras mi sie Ogromnie podoba i juz sie moge doczekac efektów


Szaroszci szarosci płukanka i grafit
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:57, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:59, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Taki bedzie taras i kilka płytek na chodniczek a kamyczki grys granitowy palisady grafit
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:00, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mam tylko jedno zdjecie bo rozładował mi sie tefon ;(
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies