Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 09:13, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
To jest wystawka ale z mojej płyty tarasowej która jest piekna na zywo i bedzie tez taka sciezka


Tak moi brukarze mieli zakonczyc prace do konca wakacji ..... Ale takie były załozenia zreszta to juz nie ta firma a kłopoty ciagle te same teraz obowiazuje data 22 ciekawe jak długo ;(


To jeszcze długo nie bedzie u mnie... Jak mi sie dłuzy ten czas jak nigdy w zyciu a dlatego ze zima sie zbliza huhu a potem umarło nic nie zrobisz.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
katiaxx 09:53, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ciekawe czy moi będą punktualni ... mają być 15 tzn około 15 ale jeszcze nie dzwoniłam kiedy dokładnie będą, mam nadzieję że nie będzie poślizgu.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
lojalna_ 10:04, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ewakatowice napisał(a)
Hakuro u Izy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3449-dazenie-do-idealu-czyli-trudna-nauka-pokory?page=97



Ewka dzieki te sa idealnie takie jakiebym chciała popytam wiec włascicielke jak sie sprawuja
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:05, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)
Dziewczyny dobrze piszą .. Z hakuro masa roboty , ale moja koleżanka tnie ją bardzo mocno i często i ona non stop wygląda ślicznie i jest bardzo gęsta i ładna kulista ..ja niestety jestem pod jej urokiem no ten jej kolor mńie powala nieustannie i myślę ,że z hortkę byłby ślicznie

AleTy tu urządzisz

Buziole



Maliska kochana sie przyda a za informacje dziekuje wszystkie bardzo cenne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:08, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)

Bierz wiśnie! Mam na swojej liście Widziałam w realu w szpalerze - cud miód



Te sa cudowne widziałam je u Danusi u niej wszystko piekne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:11, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)

Pochwal się towarem Coś nakupila? Ja nadal drapie się po głowie z czego by tu ścieżki zrobić...



Co do scieżek to zdecydowałam sonata biała płukana ( z czarnymi kropkami ) z obrzezem grafitu wiem wiem bedzie czyszczenie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewakatowice 10:16, 04 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
lojalna_ napisał(a)



Ewka dzieki te sa idealnie takie jakiebym chciała popytam wiec włascicielke jak sie sprawuja


Izunia to z pewnością je często tnie wraz z 58 (około) kulami bukszpanów
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewakatowice 10:21, 04 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
będziesz mieć fantastyczny bruk !(!).
Ekstra!
uściskim za miedzę ...

ps. Moi rodzice mają wierzbę i pięknie wygląda w ogrodzie typu wiejski… nie nadążają z cięciem (hahhah).
Na dodatek przy ścieżce niedaleko rośnie i jak energicznie przechodzę to w łeb dostaje od krzaczora!

Mojemu eMusiowi podobała się(już mu przeszło) krzewuszka szczepiona
Do przemyślenie
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
lojalna_ 10:29, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ewakatowice napisał(a)
będziesz mieć fantastyczny bruk !(!).
Ekstra!
uściskim za miedzę ...

ps. Moi rodzice mają wierzbę i pięknie wygląda w ogrodzie typu wiejski… nie nadążają z cięciem (hahhah).
Na dodatek przy ścieżce niedaleko rośnie i jak energicznie przechodzę to w łeb dostaje od krzaczora!

Mojemu eMusiowi podobała się(już mu przeszło) krzewuszka szczepiona
Do przemyślenie



Ewka głowa mnie boli od tych przemyslen z tego wszytskiego to dobre ze zime zostawe na waznijsze przemyslenia polatam po ogrodach i sprawdze jak zdecydowac mało placu nie ma mowy o pomylce hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:23, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
katiaxx napisał(a)
Ja mam podobne odczucia jeśli chodzi o hakuro , nie śmiałam nic sugerować bo ja hakuro akurat nie lubię a przecież ktoś może lubić, prawda ? nie wiem ile wymagają pracy ale moim zdaniem wyglądają b. przeciętnie, na moim starym osiedlu patrzyłam na nią co dzień więc mi się znudziła
ale oczywiście jeśli chcesz to je sadź
chodzi Ci o taki efekt ?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4142-nowy-przedogrodek-to-nie-takie-proste?page=2

ja u siebie myślę o wiśni

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1036-prunus-umbraculifera-wisnia-osobliwa-odm-kulista?page=2


Ta wisnia pieknie by u mnie mogła wygladac przed płotem bo w moim malenkim ogródku przytłoczyła by wielkoscia. Ale przed płotem wysypalismy kamien na droge i jeszcze nie mam docelowego płotu wiec nie moge tam jeszcze nic planowac ale sa cuuudowne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies