Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzony z pasją

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzony z pasją

Karol99 14:19, 02 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Praca w ogrodzie dls tych, co to lubią to ogromna przyjemność Mi też niestety padły 2 lub 3 lawendy, zrobiły sie jakieś brązowe, a potem dopiero przeczytałem, ze to szara pleśń i trzeba opryskać
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
admete 16:47, 02 sty 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Przyszłam z rewizytą
Pospacerowałam po Twoim ślicznym ogrodzie
Podziwiam za ogrodową pasję w tak młodym wieku

Pozdrowienia zostawiam i byle do wiosny
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Karol99 16:48, 02 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Dziękuje, juz bym sobie popracował w ogrodzie, a wiosny nie ma
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mirella 17:16, 02 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Karolu, spełnienia marzeń ogrodowych i nie tylko życzę w nowym roku.
Spacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie, masz dużo pięknych roślin( troszkę zazdroszczę bo mój ogród maleńki i nie mogę tylu roślin zaprosić )
Miło słyszeć że pomimo młodego wieku interesuje Ciebie temat ogrodnictwa, wspaniale...
widziałam też piękne róże i wrzosy, magnolię która u mnie nie chciała rosnąć mimo mojej miłości do tych roślin, trawnik jak dywanpiękny, ale też masz rośliny których nie znam z imienia wstyd się przyznać ale tak jest
wpadaj do mnie kiedy chcesz będzie mi miło Ciebie gościć
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Karol99 17:43, 02 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mirella napisał(a)
Karolu, spełnienia marzeń ogrodowych i nie tylko życzę w nowym roku.
Spacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie, masz dużo pięknych roślin( troszkę zazdroszczę bo mój ogród maleńki i nie mogę tylu roślin zaprosić )
Miło słyszeć że pomimo młodego wieku interesuje Ciebie temat ogrodnictwa, wspaniale...
widziałam też piękne róże i wrzosy, magnolię która u mnie nie chciała rosnąć mimo mojej miłości do tych roślin, trawnik jak dywanpiękny, ale też masz rośliny których nie znam z imienia wstyd się przyznać ale tak jest
wpadaj do mnie kiedy chcesz będzie mi miło Ciebie gościć


Baaardzo dziękuje za życzenia i miłe słowa, ja także życze wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, aby nadal kwitły Tobie tak pięknie róże. Oczywíście, że będę odwiedzał twój ogród, ja rownież zapraszam do swojego, pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Karol99 15:31, 03 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Pogoda na dworze koszmarna, straszny mocny wiatr i do tego deszcz...
Wstawie trochę zdjęć na przypomnienie lata

Róże, niestety NN




Moze rozpozna ktos odmiane tej rozy? Jest bezproblemowa, kwitnie bardzo obficie , tylko czasami przyczepia sie do niej szkodniki. Kwitnie w roznych kolorach, jeden kwiat w rozu, drugi bardziej w pomaranczu..
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
rozark 22:39, 03 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Witam,

wpadam z rewizytą a tu taka niespodzianka. Co rodzice na ogrodowisko - czytają, śledzą wątki - wciągneli się?
____________________
pozdrowionka
Karol99 23:26, 03 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Nie, nie czytają prawie wgl. bo niestety brak czasu i opieka nad mlodszym rodzenstwem, ale na szczescie ja mam troche czasu aby wejsc na Ogrodowisko
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mathildis 23:35, 03 sty 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Karol99 napisał(a)

(...)

Ależ zazdroszczę Ci tych winogron...

Moje hortensje ogrodowe po pierwszej zimie też nie kwitły, a później co rok lepiej jak zastosujesz rady Anabell Twoje również będą pięknie kwitły.



____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Karol99 23:46, 03 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mathildis, winogrona są pyszniutkie, co roku czekamy kiedy dojrzeja, niestety kiedy pora zbiorów, nadchodzi już jesień i one są chyba na osłode tych ponurych dni
W tym roku ma wiosne przemarzly calkowicie liście, ale wypuscil nowe i jak widać na zdjęciu, w lato nie miał zadnych oznak

Jeżeli chodzi o hortensje, to moje niby miały dwa kwiatki, ale mizerne, zobaczymy co będzie w tym roku
Dokupilismy jeszcze bukietowych na jesien, juz sie nie moge doczekac kiedy zakwitna
pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies