Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzony z pasją

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzony z pasją

Dorota123 18:11, 04 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Karolu, mam syna w Twoim wieku, ale on nie przejawia takich zainteresowań jak Twoje. Owszem pomaga mi w ogródku, ale nic z własnej inicjatywy tylko jak o coś poproszę, no i koszenie trawnika należy do jego obowiązków. Pomaga mi w przekopywaniu większych roślin. Ciągam go po pięknych ogrodach, próbuję uwrażliwić na piękno, czasem to działa, czasem nie. Pospacerowałam po Twoim ogródku jest bardzo zadbany, to cieszy. Ja jestem "kwiatkowa" więc u mnie jest dużo koloru w ogródku, zwracam też uwagę na kolorowe liście np. żurawki - chyba ich u Ciebie nie ma. Może powinieneś je wrzucić na listę chciejstw na nowy sezon, dają kolor przez cały rok. Zaznaczam wątek, będę kibicowała Twoim poczynaniom.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Karol99 18:50, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
no niestety, troszke wstyd sie przyznac, ale nie mam ani jednej żurawki w ogrodzie Nie wiedzialem, że coś takiego wgl. istnieje, ale ponałem je właśnie dzięki ogrodowisku Mam jednak obawy czy one się utrzymają, ponieważ w niektórych strefach ogrodu jest dużo tych bialych robaków w ziemi, drzewa jakoś sobie radzą, chociaz np. jarzębina nie rośnie już 4 lata, dosłownie rozwija tylko liście i nic więcej. No ale może warto zaryzykować, może się uda
pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Kacha123 19:49, 04 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Karol no nie wiem co napisać! Nastolatek z taką pasją i dojrzałością piszący o ogrodzie! Masz bardzo ładny ogród a z Twoim zapałem zrobisz z niego cudo. Będę zaglądać. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Karol99 20:01, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
strasznie dziękuje za miłe slowa

Ja też jestem pod wrazeniem twojego ogrodu, te murki tworzą sliczny klimat, jak dorosną wszystkie rośliny będzie pięknie
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Karol99 20:02, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ja oczywiscie tez będę zaglądać
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
lojalna_ 20:09, 04 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Karol musze napisac jak prawie połowa odwiedzajacych mam syna w Twoim wieku ( zatem nie dziwi mnie Twoja dojrzałosc i to ze o pasji piszesz cudownie

A teraz o ogrodzie piekny, zadbany i czego zazdroszcze duzzzyyy super czekamy wiec wszyscy na wiosne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Karol99 20:21, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
W takim razie bardzo, bardzo mi miło
W sumie do wiosny niedużo zostało, ale teraz pogoda koszmarna i dni trwają nieskończonośc
pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
lojalna_ 20:27, 04 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Oj mnie to akurat czasu brakuje ta zimowa porą
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gardney 21:00, 04 sty 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Karol jestem u Ciebie wpisuje sie choc jus bylam tutaj a nie miałam czasu zostawic wpisu. Ty to masz ogrodzisko od razu zadam pytania co to za drzewko to jasnozielone przy tampolinie i jak dbacie o sad? Robicie opryski?
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Karol99 21:01, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
A mi z kolei zimą strasznie brakuje ogrodu, chętnie bym coś w nim porobić, ale niestety nie można. Jestem jak Danusia, nie lubie zimy i przeglądam wtedy mnóstwo artykułów na forum wspominając lato i wiosnę
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies