Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzony z pasją

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzony z pasją

Karol99 22:23, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Oki, spróbuję,może się wyniosą
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Iwk4 23:40, 04 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Sebek napisał(a)
A ja na przekór wszystkim napiszę, że nie mam syna w Twoim wieku! Mam przynajmniej taką nadzieję, bo ponoć niegrzeczny w latach przedszkolnych byłem.... Ale to pewnie o inną kategorię chodziło

Ha, ha Zebym przeczytała wcześniej, to bym w SWOIM wątku nie pisała, ze mam syna w podobnym wieku. A ja na dodatek napisałam, że mam i to Karola, hi,hi

Karolu, witam Cię serdecznie. Ładnie sobie radzisz w ogrodzie. Pozdrów też tatę, który tobie pomaga, niech też się cieszy, że go chwalą.
Ładny ogródek, ale kilka zmian przed tobą. Jak tego nie wiesz, to się wkrótce dowiesz. Zapragniesz mieć inaczej, a inspiracji tu znajdziesz wiele.
Udanej walki z opuchlakami ci życzę. Też miewam je, albo larwy chrząszcza majowego. Podobne szkody robią
____________________
Ogródek Iwony II
Karol99 23:45, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Iwko bardzo serdecznie dziękuje za tak miłe słowa. Zmiany już w zasadzie następują, bo na jesieni powstała nowa rabata Niestety, pokażę ją dopiero wiosną, bo nie widać prawie pędów na tle kory.
Pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Kindzia 12:50, 05 sty 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A ja nie mam syna w Twoim wieku...mam starszego

Wczoraj na szybciutko u Ciebie byłam, widziałam, ładnie Na pewno u Ciebie zmiany będą, tu, na forum, ciągle się coś dzieje i każdego prędzej czy później chęć zmian dopada

Będę kibicować
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ZbigniewG 13:33, 05 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Karol w wątku o drzewach owocowych dopisałem a dla uzupełnienia podpowiem że bielenie wapnem ogranicza też mech na pniach, przy tych młodych raczej nie masz tego problemu
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Karol99 13:54, 05 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Kindzia napisał(a)
A ja nie mam syna w Twoim wieku...mam starszego

Wczoraj na szybciutko u Ciebie byłam, widziałam, ładnie Na pewno u Ciebie zmiany będą, tu, na forum, ciągle się coś dzieje i każdego prędzej czy później chęć zmian dopada

Będę kibicować


Zgadzam się, zmiany w ogrodzie, dzięki temu forum są nieuniknione
Pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Karol99 13:55, 05 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
ZbigniewG napisał(a)
Karol w wątku o drzewach owocowych dopisałem a dla uzupełnienia podpowiem że bielenie wapnem ogranicza też mech na pniach, przy tych młodych raczej nie masz tego problemu


Tak, dziękuję juz przeczytałem
pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Jagodaa 14:03, 05 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Karol, ja też miałam problem z jarzębiną. Stała w miejscu kilka lat od posadzenia i dopiero w zeszłym roku ruszyła i nawet zawiązała kilka gron z owocami . Liczę, ze teraz będzie już z górki, więc Ty swojej też daj czas.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Karol99 14:06, 05 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jagodaa napisał(a)
Karol, ja też miałam problem z jarzębiną. Stała w miejscu kilka lat od posadzenia i dopiero w zeszłym roku ruszyła i nawet zawiązała kilka gron z owocami . Liczę, ze teraz będzie już z górki, więc Ty swojej też daj czas.


to jeszcze jest nadzieja
może ja ją za mało podlewam? ale przecież to leśne drzewo rosnące na piachach.. sam nie wiem.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AgnieszkaW 14:39, 05 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Karolu, daj jarzębinie trochę czasu, aż korzeniami dosięgnie warstw wodonośnych. Ja tak mam ze wszystkimi prawie drzewami, początkowo stoją w miejscu, jakby w ogóle nie rosły, a po 3-4 latach śmigają w górę i wszerz. Gleba u mnie licha, gliniasto-ilasto-marglowa, a dają radę Najlepiej rosną śliwy wiśniowe "nigra" - prawie w samej glinie, ile i marglu, nic im nie dolega, wręcz odwrotnie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies