Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

nicol21 22:50, 17 sie 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Super że wreszcie założyłaś swój wątek! Ogródek bardzo fajny, taras super. Ja też lubię poranne kawki, tylko że jak wszyscy śpią to i ja śpię

Masz dużo super roślin, bardzo podoba mi się ta jeżówka, którą pokazałaś z bliska, muszę doczytać co to za jedna i zanabyć. Róże mi pasują.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
BusyBee 22:52, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Mirka napisał(a)
Wiedziałam kiedy do ciebie zajrzeć pyszności takie uwielbiamBroniłaś się długo przed pokazaniem swojego ogrodu to co pokazałaś to prawdziwy raj dla duszy ogrodnika Dobrej nocki


Dziękuję za miłe słowa, ale zupełnie tak nie czuję.
Mam dużo do zrobienia i wciąż zachwycają mnie Wasze ogrody. To dobrze, bo potrzebuję inspiracji

Zapraszam Mireczko i na ciacho i do ogródka
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 22:55, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
nicol21 napisał(a)
Super że wreszcie założyłaś swój wątek! Ogródek bardzo fajny, taras super. Ja też lubię poranne kawki, tylko że jak wszyscy śpią to i ja śpię

Masz dużo super roślin, bardzo podoba mi się ta jeżówka, którą pokazałaś z bliska, muszę doczytać co to za jedna i zanabyć. Róże mi pasują.


Witam w ogródku Zapraszam na kawkę ciacho też już jest

Jeżówka to southern belle...modne się stały na O ja poluję na piccolino i milkshake

Pozdrowionka
____________________
U BusyBee w ogródku...
Sebek 23:40, 17 sie 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super, że zdecydowałas się założyć wątek - masz piękny, dojrzały ogród - ale ogrodomianiacy tak mają, że muszą cały czas zmieniać i to też jest super, bo będziesz mieć jeszcze piękniej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
BusyBee 10:21, 18 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Sebek napisał(a)
Super, że zdecydowałas się założyć wątek - masz piękny, dojrzały ogród - ale ogrodomianiacy tak mają, że muszą cały czas zmieniać i to też jest super, bo będziesz mieć jeszcze piękniej


Sebku, dzięki za odwiedziny Właśnie widzę, że zmiany to to, co ogrodomianiacy lubią najbardziej dlatego ten wątek- aby ktoś mnie pozytywnie nakręcał

Pozdrawiam i podziwiam Twoją chęć działania
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ogrodeczek 11:00, 18 sie 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
dla szalonej ogrodniczki
Paleta kolorów jak je łączyć...


____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
ewakatowice 11:03, 18 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
ale fajowo
z kubkiem kawy przyszłam
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 11:08, 18 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Witam Cię Kochana samo się natrzaskało, ale to tylko tak na początku, bo w ogrodzie niewiele, to i nie będzie co pokazywać. No chyba, że jakąś rewolucję dla mnie wymyślicie

A spotkanko udane jak widzę, aż żałuję, że mam tak daleko, już bym się wprosiła


Samooooo, noo patrzcie ...

A tak na serio ..może i ńiewiele ale ładnie i to w zupełności wystarczy

A wycieczkę zawsze możesz sobie zrobić , w czym problem ??.. Jak już Rzeszów do mnie dotarł i Kraków ,to dlaczegóż byś Ty nie mogła

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Borbetka 11:09, 18 sie 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Fajnie, że można zaglądać do Ciebie. Zazdroszczę porządnie zadaszonego tarasu. Można posiedzieć jak deszcz pada. Bardzo klimatyczne miejsce stworzyłaś. Pozdrawiam.
____________________
borówcowy wizytowka
gierczusia 11:11, 18 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ślinianki mi oszalały ....

Haha...a leżaczki tarasowe mamy takie samiutenkie i materacyki w te zielone paseczki teszzzzz ... Muszę zdaje sie zadaszyć mój taras no u mnie podobnie patelnia

Aaa...jakiś to ostatnio poważny film oglądała ??.. Daj no namiar bo ja kinoman jestem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies