Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Enklawa w mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Enklawa w mieście

skarabeusz 13:37, 13 cze 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Makao_J napisał(a)
Magda powiedz mi bo jak wpisuję kwietnik. com.pl to przekierowuje mnie na Bergenia.pl to to samo?


tak
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
elka_ 15:51, 13 cze 2017


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Witaj Magdo
Dziękuję za odwiedziny

Przeczytałam twój wątek i jestem pod wrażeniem tego co robisz. Ogród już prezentuje się świetnie, ta ilość róż bardzo zdobi szczególnie kiedy kwitną.
Ogród bardzo mi się podoba i będę tu zaglądać

Trawy, które widziałaś na moim wątku, to w ogrodzie u córki
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
skarabeusz 17:58, 13 cze 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Dziękuję Elu za odwiedziny. Lubię u ciebie spacerować, bo masz dużo kwiatów, bylin i zazdroszczę glicynii. Marzę o takiej, ale nie mogę się zdecydować, bo miejsca u mnie niewiele.
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Kasia_CS 09:39, 14 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale piękne porównanie! Niezła różnica i cudny awatar!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
skarabeusz 11:06, 15 cze 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Dziękuję Kasiu za komplementy

Dzisiaj rano pstryknęłam kilka zdjęć..










____________________
Magdalena Enklawa w mieście
gierczusia 22:09, 18 cze 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nie wiem , czy już u Ciebie byłam, bo sklerozisa mam ostatnio niezłego ale przybiegam zachęcona tytułem wątku, który jest mi bliski: enklawa w mieście też mieszkam w mieście i bardzo sobie cenię ciszę i spokój mojego kawałeczka ziemi..tymczasem u Ciebie wcaaale on nie jet taki mały metamorfoza przed i po pokazuje , jakie super zmiany zachodzą no bo ogrodowisko to synonim " zmiany na lepsze " trzymam kciuki a róże cuuudne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lutroja 22:12, 18 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
róże cudne faktycznie
____________________
Lusi Lubię go:)
skarabeusz 21:56, 19 cze 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Ogrodowisko to kopalnia inspiracji, ciągle chce się coś zmieniać i przesadzać.
Ja zwolniła. Trzeba usiąść, popatrzeć, odpuścić i cieszyć się tym co jest, bo w przeciwnym wypadku można gonić niedoścignione. Pozdrowionka!

To moja ulubiona, ma tak ciężkie pąki, że potrzebuje podpory, pachnie oszałamiająco.
B
a Bonica jest rewelacyjna, przebija moją New Dawn



Polecam wam też do ogrodu oliwnika. Drzewo tak szybko rośnie, że mnie zadziwia. Ciągle przycinam, odcinam, żeby formę drzewa trochę przybrał, a on przyrosty metrowe ma..
Kwitnąc cudnie pachnie, ja w każdym razie uwielbiam jego zapach. (to zdjęcie jeszcze przed przycięciem).









____________________
Magdalena Enklawa w mieście
gosiacz22 16:13, 26 cze 2017


Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 197
.
____________________
Gosia Raczkujący ogród u Gosi
skarabeusz 09:49, 02 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Pada dzień w dzień od tygodnia. Burze, ulewy, porywisty wiatr na przemian tak od tygodnia. Prąd włączyli po 3 dniach.
Złamało mi sumaka starego, przewróciło oliwnika, którego wsadzałam na nowo, róże niektóre połamało.
Poza tym ziemia nasączona deszczem, tuje się cieszą, chwasty wychodzą jak z masełka , no i zielono, zielono...
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies