Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

makkasia 13:22, 15 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Witaj Agnieszko
Przejrzałam i przeczytałam od początku i przyznać muszę, ze była to uczta dla oczu, świetne miejsce, klimatyczne,"moje" kolory, niesamowita dbałość o szczegóły, kociak nawet kolory kubków ...ech i to wszystko pięknie pokazane. Malina!!!
Buksiki z donic świetnie zimują zadołowane wraz z donicą
Pozdrawiam gorąco
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
ANIA 13:29, 15 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Czarujesz słowem i obrazem. Pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
aage 15:27, 15 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
makkasia napisał(a)
Witaj Agnieszko
Przejrzałam i przeczytałam od początku i przyznać muszę, ze była to uczta dla oczu, świetne miejsce, klimatyczne,"moje" kolory, niesamowita dbałość o szczegóły, kociak nawet kolory kubków ...ech i to wszystko pięknie pokazane. Malina!!!
Buksiki z donic świetnie zimują zadołowane wraz z donicą
Pozdrawiam gorąco


Kasiu witam serdecznie w "moim" świecie
Dziękuję za garść komplementów, szalenie mi miło. Cieszę, się że to co tworzę komuś może również się podobać. Założenie było takie aby było ciepło, klimatycznie, spójnie, z nutką śródziemnomorskiego powiewu i elegancji.
Kolorystyka również od samego początku założona...jednak z główną przewagą oczywistej zieleni
Dbałość o każdy szczegół faktycznie mam w krwi, jak to mówią znajomi, u Ciebie musi wszystko grać i być dopięte na ostatni, nawet ten najmniejszy, guzik
Będzie mi miło, gdy zechcesz mi dalej towarzyszyć w tej przygodzie
Coraz bardziej skłaniam się do zimowania buxusów wraz z donicami w ziemi...jeszcze chwilę mamy. Jak myślisz koniec października będzie odpowiedni? Czy masz jakieś doświadczenie z zimowaniem ligustru w donicy?
Zasyłam garść serdeczności
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 15:35, 15 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
ANIA napisał(a)
Czarujesz słowem i obrazem. Pozdrawiam.


Natura to najprawdziwsza czarodziejka
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
ewakatowice 17:52, 15 paź 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Aga zachwycasz mnie w jaki sposób pokazujesz ogród...
literacko !
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
MiraR 18:46, 15 paź 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Ślicznie u Ciebie.Bardzo bym chciała zobaczyć ogród z szerszej perspektywy
Pozdrawiam
____________________
Enya73 20:57, 15 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ja również proszę o kilka fotek z dalszej perspektywy Twój ogród wydaje się być bardzo spójny z Twoją osobowością, w każdym kadrze widać Twoją wrażliwość.
Ja też jestem perfekcjonistką i lubię wszystko mieć idealnie dopasowane do moich wyobrażeń, co doprowadza mojego ema do białej gorączki
A mamy jeszcze coś wspólnego w ogrodzie, okrągły tarasik z mebelkami Często z niego korzystasz? Ja ostatnio niestety rzadko z braku czasu. Ale uwielbiam go za klimat.
Ciekawa jestem czy Twój ogród jest już skończony? Co tam chowasz jeszcze w zanadrzu, czym nas jeszcze zaskoczysz?
Przesyłam pozdrowienia zza miedzy
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
aage 22:47, 15 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Bo jesienią nawet najkrótszy spacer po ogrodzie zamienia się w przygodę...

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewa40 08:23, 16 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 145
Piękne zdjęcia pokazujesz i piękny ogródek. Będę zaglądać i cieszyć oczy.
Proszę o więcej.
____________________
Ewa40-Mały miejski ogród Ewy
waldek727 09:11, 16 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
aage napisała:
Zawilce mimo wszystko mają klasę i elegancję

Agnieszko.
Przyszedł mi na myśl jeszcze jeden kwiatuszek który ma również swoją klasę i elegancję.
Roślinka bardzo piękna, dostojna, szykowna, okazała, delikatna, zwiewna, finezyjna, nieszablonowa, efektowna, artystyczna i fotogeniczna, pięknie komponująca się z bylinami i trawami, a pomimo to rzadko spotykana w naszych ogrodach.
Czy mogę Ci podsunąć swoją myśl?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies