Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

malkul 17:54, 17 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Bardzo ladny ten wianek z serduszkami , pozwoliłam sobie skraść do swoich inspiracji
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewakatowice 20:11, 17 gru 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
aage napisał(a)


Jolu nawet nie wiesz jak się cieszę, że Cię i w tej przestrzeni widzę
Zapraszam częściej na pogaduchy tutaj chociaż jak widzisz ostatnio mnie mało, taki czas ;P

Glamour delikatność i lekkość, wykonałam kilka w przeróżnej kolorystyce.









Serdeczności



U Ciebie można przebierać w inspiracjach. Śliczności pokazujesz

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
aage 00:08, 20 gru 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Cierpliwości na ten czas przygotowań. Aby nie zapomnieć w tej całej krzątaninie o ty co najważniejsze ;:167. Zaczyna się czas, w którym na każdym kroku doświadczamy magii, zwyczajne zaczyna mieć inny wymiar. Doceniajmy to wspólne przebywanie...ten czas tu i teraz, tylko to się liczy...





Coraz więcej akcentów świątecznych zaczyna gościć na salonach...w tym roku pojawi się szczypta czerwieni nie tylko w ogrodowym wydaniu....



A tak nawiasem mówiąc jest jakaś szansa na śnieg? Może i głupio to zabrzmi ale stęskniłam się za nim

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
waldek727 08:17, 20 gru 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
aage napisała:
A tak nawiasem mówiąc jest jakaś szansa na śnieg? Może i głupio to zabrzmi ale stęskniłam się za nim.

Agnieszko.
Nie ma żadnej szansy na śnieg, mróz, bałwanki, śnieżki, sanki, narty i wszystko to co nam się kojarzy z prawdziwą zimą. Grudzień, styczeń i luty będą bardzo ciepłymi miesiącami z przewagą temperatur dodatnich, silnych wiatrów i opadów niestety ale deszczu. Gdzieś przymrozi i przyprószy lecz będzie to zimowy epizod w skali kraju.
W pierwszej dekadzie marca będziemy mogli powoli wychodzić już do ogrodów.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
AgnieszkaW 08:36, 20 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Mina kota po stłuczeniu bomki bezcenna i...pięknie uchwycona. Dekoracje śliczne, delikatne, subtelne. Pozdrawiam z bardzo wietrznego dzisiaj Jurajskiego

Ps
Waldku, skąd takie dobre wiadomości o braku zimy?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
lojalna_ 09:25, 20 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witaj Agus cudne przebłyski czerwieni. Dzisiaj rano pierwsy raz usłyszałam ze w drugi dzien swiat ma pojawic sie delikatny natychmiast topniejacy snieg . zobaczymy trudno sie znalezc w tak wysokich tem w grudniu
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
beata_m 09:48, 20 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
waldek727 napisał(a)
aage napisała:

Agnieszko.
Nie ma żadnej szansy na śnieg, mróz, bałwanki, śnieżki, sanki, narty i wszystko to co nam się kojarzy z prawdziwą zimą. Grudzień, styczeń i luty będą bardzo ciepłymi miesiącami z przewagą temperatur dodatnich, silnych wiatrów i opadów niestety ale deszczu. Gdzieś przymrozi i przyprószy lecz będzie to zimowy epizod w skali kraju.
W pierwszej dekadzie marca będziemy mogli powoli wychodzić już do ogrodów.


Powiem Ci Aga, że ja też po cichu liczyłam, że poszalejemy z chłopakami na sankach, ale Waldek rozwiał moje złudzenia...a ja chyba też się stęskniłam za białymi widokami
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
waldek727 10:12, 20 gru 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
AgnieszkaW napisał(a)

Ps
Waldku, skąd takie dobre wiadomości o braku zimy?

Od ptaszków, pszczółek, dżdżowniczek, jeżyków, jaszczurek...

____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
AgnieszkaW 12:38, 20 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
waldek727 napisał(a)

Od ptaszków, pszczółek, dżdżowniczek, jeżyków, jaszczurek...



____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
13:43, 20 gru 2014
Mój kot też czasem robi taką minę, nie mogę z tych dolnych ząbeczków! :..D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies