Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

jolanka 21:34, 15 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Rench napisał(a)


To jest EYES FOR YOU, malutki krzaczek na razie, akurat żeby w przywrotniku się skryć, przed słonkiem palącym.

A ja tę różę zmarnowałam. Przyszła w doniczce ze szkółki jako jedna z wielu. Postawiłam przy tarasie i.... zapomniałam o niej. Z przodu stały większe, podlewane a jakże a ona bidulka z tylu nawet nie uschła ale pędy pokryły się białą pleśnią Cóż, skleroza nie boli
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ewsyg 09:27, 16 sty 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Renatko, jak fajnie, że wróciłaś i pokazujesz kolorowe kwiaty. Wzmaga się tęsknota za kwitnącym ogrodem
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
abiko 09:33, 16 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Renia wróciła.. jak miło. Ja również czekam na nowe fotki różyczkowe. Bo róże masz piękne.. te żółcie..i róż.. kiedy mój Leonardo taki będzie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Rench 18:10, 16 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
jolanka - Jeśli całkiem Ci nie zginęła,to na wiosnę oprysk prewencyjny na mączniaka i powinna się odrodzić zdrowa.
Tak miałam z Gospel.

ewsyg - U mnie szaro,buro. Śniegu już prawie nie ma,trzeba się wspomnieniami lata i planami na nowy sezon, pobudzić

abiko -Jeśli Twój Leonardek wypuścił na jesieni długie pędy, nie ścinaj ich na wiosnę. Na całej długości pędów, będzie miał kwiaty.

To sa 2 pędy.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Milka 14:13, 17 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Szok...cudnie i bogato
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rench 16:27, 19 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Milka - Czerwiec jest bogaty w kwiecie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Anda 17:48, 19 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Uwielbiam Twoje róże Cudne fotki

Ja w przyszłym sezonie będę miała mniej róż. Na jednej rabacie musiałam wywalić dwie róże. Po rozmowach z paroma ekspertami różanymi podejrzewam szkodliwe nicienie w rabacie. Prawdopodobnie jakaś podkładka była nimi zarażona. To najczęstszy sposób zarażenia się nimi. Latem będę miała na tej rabacie Tagetes, a róże będą czekać w donicach
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rench 18:34, 19 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda -Dzięki Pochwała od specjalistki,aż urosłam 2 cm
Strasznie mi się podobają Twoje donicowe róże.
Też tak chciałam ,ale niestety nic z tego nie wyszło.
U mnie też ograniczenia,bo miejsce się skończyło,w tym sezonie będę czekała na ubiegłoroczne nowości,które posadziłam ,a nie zdążyłam załapać się na kwitnienie.

A to jeszcze kilka wspomnień letnich

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 18:42, 19 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Proszę o radę, w związku z moim nadmiernie wybujałym bluszczem.

Najpierw czekałam,aż zarośnie ścianę,a teraz zarósł tak mocno,że zakwitł i się przewiesza.
Nie wiem,kiedy mam go ściąć,żeby nie zniszczyć,czy tylko pędy z kwiatami, czy wszystko do głównych pędów.

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Gruszka_na_w... 19:28, 19 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Swoją Burgundy Iceberg cieszyłam się jeden sezon. Po zimie miała co prawda zielony kolor pędów, ale nie ożyła. Więcej prób z nią nie będzie. U mnie rośliny mają tylko jedną szansę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies