Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Bogdzia 21:20, 15 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Raz trafiłam na ofertę tych goździkowych, nie myślałam ze jest ich więcej. Ja wprawdzie do róz z dystansem podchodze ale bardzo ciekawie o nich piszesz więc zaglądam i podrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 23:57, 15 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Aniu monte - Na następny sezon będę myślała o nich, kusi mnie ten mocny zapach u Fimbriaty
Póki co muszę przeszeregować moje Krewsty bo oczywiście u mnie są o wiele wyższe niż w opisie i trzeba zrobić miejsce dla nowych. Urlopu mi zabraknie
Mała Mi- właśnie razem z Fimbriatą zapisuję na zakupy przyszłego sezonu w tej szkółce
Gabrielo- oj trudno będzie się doczekać tego następnego czerwca, a ja się później zastanawiam dlaczego mam już tyle lat.... a sama podganiam ten czas
monteverde - ja cię nie wrabiam,to szacun dla twojej wiedzy
Ale już Madżenka zdaje się ,rozwiązała zagadkę

Madżen- to Ghita ,tak jak u ciebie pisałam mało jej mam




A co do Souvenira Dr Jamain, walę głowa w stół- jednego dnia sprawdzałam, miał sprzedawca 36 szt więc się nie śpieszyłam,za 2 dni kiedy już się namyśliłam co będe kupowała u niego ,wykupiono wszystkie. Za całe 7zł był.
I na dodatek odpisał mi że będzie je miał znowu następnej jesieni dopiero.


Miro- ja te gożdzikowe wygrzebałam przypadkiem, bardzo mnie zaintrgowały,nawet się łudziłam że będą pachniały gożdzikowo
Mus je przetestowac,chociaz jedną...., ale to już chyba za rok

Bogdziu-okazuje się że tutaj więcej takich chorych na różyczkę jak ja, też myślę że się czegoś ciekawego zawsze dowiemy







____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 00:08, 16 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
A żeby nie było ,że tylko o różach, jesień w moim RRR

i sztandarowe roślinki forum

Kolorowa ściana


Kratery się rozpanoszyły,ze stożków nie widać
Trzeba je wiosną odchudzić

Okazały miskant grosse fontane

Wyższy niż samochód,ale chopin i tak mu dorównuje

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mala_Mi 00:12, 16 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Masz trawiszcza w swoim RRR Tak lepiej i łatwiej zapamiętać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 00:14, 16 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149

Ja dawno kusiłam sie na Grotes ale wiem że duża rośnie, a Fimbriata jest śliczna i kusi zapachem a tu masz link do http://rozarium.shoparena.pl/pl/p/Roza-Souvenir-du-Dr-Jamain-Lacharme-1865-nagi-korzen/170 nie wiele droższy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Rench 00:24, 16 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Jeszcze takie trawiaste miejsce


Bardzo lubię te sznurkowe kwiatostany u miskantów



A Graciella ma takie fajowe puchacze


Odkryłam że moje Gracillimusy przygotowują sie do kwitnienia,nawet te sadzone wiosną,czy to dlatego że taka ciepła jesień ? Tez tak macie ?





I zgodnie z ideą wątku


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 00:33, 16 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
monteverde napisał(a)

Ja dawno kusiłam sie na Grotes ale wiem że duża rośnie, a Fimbriata jest śliczna i kusi zapachem a tu masz link do http://rozarium.shoparena.pl/pl/p/Roza-Souvenir-du-Dr-Jamain-Lacharme-1865-nagi-korzen/170 nie wiele droższy


Ty mnie nie kuś,bo dla jednej krzaczyny nie opłaca mi się zamawiać
Ale szkoda że nie mają Fimbriaty
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Tess 06:26, 16 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Fajnie, że się przeniosłaś wreszcie.
Kolejna Specjalistka Różana.
przeczytać muszę w tył, czym się pochwaliłaś i co nowego ujawniłaś
Buziak
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Madziarzeszow 06:46, 16 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Cudne te goździkowe różyczki , a trawiszcza robią wrażenie
w następnym roku na pewno coś dokupię z róż , ale to już z Twoją poradą nasz ekspercie .
Zaglądnij do mnie , bo mam problem z rozpoznaniem mojej nn , może tobie się uda , mam dylemat wobec dwóch typów....
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
leon60 08:28, 16 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Reniu ale masz miskanty obłędne !
W Kraterze zakochałam się u Beatki już dawno, muszę nabyć ilu letnie masz Grazzielle i jak wysokie są ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies