Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pasja posiadania ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Pasja posiadania ogródka

wiewiora 16:48, 22 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Ala106 napisał(a)
Agnieszko, cudna oranżeria. Udała się mężusiowi. Mój w ogrodzie tylko i wyłącznie trawę kosi . Będę kibicować przy zmianach ogrodowych. I chyba też jakieś nasionka zakupię. W zeszłym roku wysiałam mieszankę na skalniaki. Coś wyrosło i w tym roku będzie dopiero kwitło. Nie wiem jakie to roślinki, ciekawa jestem, bo to jak rozpakowywanie prezentów. Ale siałam też żagwin i udało się . Trzymam kciuki, w takiej oranżerii na pewno się uda .


Moja droga niemyśl że mój M jet ogrodnikiem on nawet dotej pory trawy nie kośił bo nigdy niemiał czasu aż się zbuntowałam w tamtym roku ,powiedziałam że ja chce kwiatki ja trawy niechce i koniec kosić dalej niemam zamiaru..
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
rozark 17:14, 22 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
To ty z moich rodzinnych stron jesteś w czasach szkolnych jeździłam w soboty na rynek na zakupy ciuchów.To były czasy. Import z Turcji...
Rzadko tam teraz bywam, bardzo rzadko
____________________
pozdrowionka
wiewiora 18:57, 22 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Reniu do stalowej na rynek jeżdziłaś?No dżinsy były w modzie i katany to były czasy..
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
rozark 19:33, 22 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
do Stalowej a co? hi, hi jaki ten świat mały
kilka koleżanek poszło na liceum tam
a w Rozwadowie wsiadałam i wysiadałam z PKP

brat był w Nisku w wojsku ... ech stare dobre czasy

przejeżdżałam przez Stalową jakieś 2 lata temu, obwodnica powstała , to i tamto wyremontowane, czas biegnie do przodu, wszytko żyje i się zmienia, na lepsze
____________________
pozdrowionka
wiewiora 19:56, 22 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Ja do Rozwadowa chodziłam do ekonomika ,wszybkim tempie zmienia się cywilizacja ja przez Rzeszów kiedyś jechałam -duże zmiany,biorę urlop na ferie i sieje kwiaty pełną parą
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
as226 23:28, 22 sty 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
witaj, wątek przeczytany Oranżeria do pozazdroszczenia i z nasionami zaszalałaś pozdr
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
wietrzyk 10:51, 23 sty 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Zamówiłam nasionka w tym roku ze strony Pomidorlandia. Pierwszy raz od nich biorę, zobaczymy co wyjdzie Zamówione:
Papryka Marconi Red
Papryka Super Red Pimento
Pomidor Anna Russian
Pomidor Bull's Heart
Pomidor Gardener's Delight
Pomidor Bycze rogi

papryki Ramirez, nie widziałam niestety ale jeszcze sprawdzę w ogrodniczym. Moja szklarenka nie jest zbyt duża, więc wiele nie upcham. W ubiegłym roku pierwszy raz posadziłam paprykę, dwa krzaczki NN zakupione w centrum ogrodniczym. Ale plony były ogromne. I hodowla zupełnie bezproblemowa. Pomidory złapały zarazę ziemniaka, a apryka rosła jak szalona. Bardzo lubimy grillowaną.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wiewiora 21:53, 23 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
papryka ramirez może występować pod nazwą ramirohttp://static.ilewazy.pl/wp-content/uploads/papryczk-spiczasta-slodka.jpg jest super
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
wiewiora 22:02, 23 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
[zdjęcie usunięte]
tak wygląda w pomidorlandi widziałam 2 podobne pod inną nazwą ale szukaj w dużych marketach na warzywach świeżej zjedz a nasiona zbierz i zasiej ja tak robie
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
wiewiora 22:05, 23 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
myślę że ta Papryka Marconi Red będzie to samo co ramirez tylko nasionka drogie
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies