Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pasja posiadania ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Pasja posiadania ogródka

wiewiora 13:45, 02 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749

to jest koniec działki za warzywnikiem ,tam jest mój kompostownik tak wygląda po sobotnim przerzuceniu go,taką oto ziemie daję na wiosnę pod pomidory i ogórki oczywiście reszta też dostaje
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Karol99 15:52, 05 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
duży ten kompost
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
wiewiora 19:07, 05 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Karolu oj duży duży ,tyle nazbierałam od wiosny 2014 .Na wiosnę będzie wsam raz...
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Mala_Mi 19:14, 06 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agnieszko.... dopiero dziś przeczytałam Twój miły wpis u mnie... ale na starym wątku gdzie nie zaglądam... chyba że jak dziś padnie hasło by coś pokazać co już było w starym. Za to przeczytałam cały Twój wątek. I witam się u koleżanki z podkarpacia co ma bardzo blisko do Vivy (dlaczego zawsze wzdycham jak myślę o Vivie????? )

Pomieszczenia na nasionkowo i roślinkowo masz wypasione... nic tylko też zazdroszczę jak inni A może i dobrze, bo dzięki temu mam mniej doniczek do obskoczenia

Tesia dobrze mówi... u mnie co jakiś czas są jakieś nadwyżki

Przy okazji dowiedziałam się że firletka kwiecista nosi nazwę też firletki omszonej

U mnie rośnie tylko sałata.. i jeszcze nie padła
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monia 20:50, 06 lut 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Mala_Mi napisał(a)
Agnieszko.... dopiero dziś przeczytałam Twój miły wpis u mnie... ale na starym wątku gdzie nie zaglądam... chyba że jak dziś padnie hasło by coś pokazać co już było w starym. Za to przeczytałam cały Twój wątek. I witam się u koleżanki z podkarpacia co ma bardzo blisko do Vivy (dlaczego zawsze wzdycham jak myślę o Vivie????? )

Pomieszczenia na nasionkowo i roślinkowo masz wypasione... nic tylko też zazdroszczę jak inni A może i dobrze, bo dzięki temu mam mniej doniczek do obskoczenia

Tesia dobrze mówi... u mnie co jakiś czas są jakieś nadwyżki

Przy okazji dowiedziałam się że firletka kwiecista nosi nazwę też firletki omszonej

U mnie rośnie tylko sałata.. i jeszcze nie padła



a w młodym stadium jak odróżnić firletkę kwiecistą a czyściec wełniasty, bo mam problem rosły w tym samym miejscu oba i się wysiały i wyglądają tak samo chyba jutro prześle do analizy
kto się podejmie ??
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
wiewiora 18:21, 07 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
witaj Aniu bardzo miło Cię gościć u mnie narazie jest szaro u mnie w ogródku ale mam cichą nadzieję ,że kiedyś w małym stopniu dorobię się takiego ogrodu jak masz TY.
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Kindzia 12:24, 08 lut 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też zrobiłam postępy w kwestii nasionek...kupiłam już, ale siać będę dopiero w marcu. W zeszłym roku mi się bardzo powyciągały, może za wcześnie poszalałam z tymi cyniami i astrami?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
wiewiora 13:27, 08 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
na cynie i astry za wczesnie można pory,selery ,sałatę .zasiałam zatrwian wrębny dzisiaj patrzę a on kiełkuje zobaczymy jak bedzie dalej...
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
dora75 13:43, 08 lut 2015


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
agnieszka_podpora napisał(a)
Olu ja sieję pomidorki i paprykę tak w połowie lutego,a na trawy chętnie się zapiszę ale to tylko wtedy gdybys kiedys przesadzała



Pomidorki, pomidorki, ... wkrótce i ja będę siała.
Pozdrawiam

Dora - Spacer po moim ogrodzie
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
october 10:43, 10 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Witaj Agnieszko, wpadam z rewizytą - dzięki za odwiedziny u mnie .
Zazdroszczę nie tylko oranżerii ale i tego kompostu! Ja dopiero wczoraj zorientowałam się, że trzeba kompostownik wybudować
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies