Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Monia81 12:48, 17 lip 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Fajne spotkanie a ogród Twój Kasieńko cudnie wygląda, perfekcja a dziś lejeeee... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Basilikum 13:03, 17 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasya napisał(a)


Hi hi .........a ile km od ciebie do Wa-wy ??

1000 chyba, no ja wkazdym badz razie z Emusiem w Warszawie bylam jakies 4 lata temu, wiec odleglosc do przejechania

Mozecie po drodze Kasie i Gosie zabrac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 13:15, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gosiek33 napisał(a)


Teraz mi się przypomniało... po powrocie, gdy spojrzałam na swój ogród nabawiłam się kompleksów, widziałam tyle wspaniale utrzymanych ogrodów. Cały poniedziałek zdołowana chodziłam. I to nie mam na myśli mojego pseudo trawnika. Na pociechę mówię sobie, że Wam nieco łatwiej bo ziemię macie wspaniałą

Zupełnie niepotrzebnie, każdy ogród jest inny i każdy ma swój urok.
Ja po prostu nie potrafię usiąść spokojnie gdy wiem, że mi chwaściory rosną. To jest trudne, wierz mi

Ziemię mam gliniastą, miejscami to praktycznie sama glina była. Rozluźniałam piachem, obornikiem z pieczarkarni. Teraz lepsza. Na pewno lepsza niż piaszczysta. Łatwiej gdy jest więcej niż jedna osoba do pracy w ogrodzie. Szybciej idzie i siły się rozkładają. Zawsze podziwiam osoby same walczące w ogrodzie. Ja bym chyba nie miała tyle motywacji, żeby to samej ciągnąć...

Cieszę się, że Cię poznałam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 13:17, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Fajne spotkanie a ogród Twój Kasieńko cudnie wygląda, perfekcja a dziś lejeeee... buziaki


Fajne

Do perfekcji to mu daleko, ale lubię go i lubię w nim pracę. Szczególnie jak jest zespołowa

Leje, jak z cebra. Ciekawe jak długo...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 13:19, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)

1000 chyba, no ja wkazdym badz razie z Emusiem w Warszawie bylam jakies 4 lata temu, wiec odleglosc do przejechania

Mozecie po drodze Kasie i Gosie zabrac


Ty się tak nie dopominaj Izuś, bo Ci najazd zrobimy, zobaczysz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 15:29, 17 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18506
Jestem bardzo ciekawa tych hortek na pniu i będę pilnowała zdjęć wieczorem. Być może będę miałam nawet dodatkowe pytania, bo jestem zainteresowana kupnem 3 hortensji vanilla fraise. Być może zajadę do Kasi po drodze, żeby takie kupić.

Kasiu, a Twój ogród uwielbiam Bardzo lubię ten ład i porządek. Masz też super pomysły na kompozycje roślinne Buziaki Fajnie byłoby spotkać się w sierpniu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kindzia 18:36, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)
Jestem bardzo ciekawa tych hortek na pniu i będę pilnowała zdjęć wieczorem. Być może będę miałam nawet dodatkowe pytania, bo jestem zainteresowana kupnem 3 hortensji vanilla fraise. Być może zajadę do Kasi po drodze, żeby takie kupić.

Kasiu, a Twój ogród uwielbiam Bardzo lubię ten ład i porządek. Masz też super pomysły na kompozycje roślinne Buziaki Fajnie byłoby spotkać się w sierpniu


Zaraz będą Ewcia. Ładne Kasya wybrała, wysokie i równiutkie

Bardzo się cieszę, że tak piszesz, rosnę

Pewnie, że fajnie Może się uda

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:49, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nowe Silver Dollary



i prezentowa tawułka też na cycusiu już rośnie. Na razie tam luźno mam i bardzo się pilnuje żeby nie dosadzać





Młodziutka hortensja Magical Sweet Summer już prawie cała bielutka



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:52, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Takie maleństwo mi Ciocia Gosia wypatrzyła w super cenie dwa lata temu. Ale już zmężniał ten iglaczek. Ładne toto



Róże przerwę mają, kwitną za to dalie, jeżówki. Zdjęcia będą jak leci.





____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:54, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042






____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies