Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 11:28, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Adela napisał(a)
Dziś słyszałam, że odwiedzając Twój ogród, można się nabawić kompleksów... oj można wystarczy pooglądać zdjęcia.
Gratuluję!!


To jest jakiś mit, zapewniam Cię. Na prawdę rzadko mam ogarnięte tak, że mnie nie męczy

Dobrze, że jesteście wszystkie takie miłe, że widzicie wybiórczo Dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:29, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, zdjęcia z telefonu, ale bardzo dobrze oddają obraz ogrodu Kasi Widać ten porządeczek, że mucha nie siada


Ewcia, Ty też, jak zawsze, miła
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasya 11:30, 17 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42116
Basilikum napisał(a)
Kasya ale objazd zrobilas co wlaze na watek Jakis to Twoja relacja
fajowe te spotkania sa
Kiedy u mnie sie widzimy??



Hi hi .........a ile km od ciebie do Wa-wy ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Urszulla 11:41, 17 lip 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21859
Kasya napisał(a)
No moze wsatwią...ja mam tylko z telefonu

Jak juz widac z powyzszego zdjecia udalo nam sie odwiedzic słynny ogród z łezką
i chociaz ogród cioci do nas nie przyjechał to przyjechała Ciocia Gosia osobiscie
Kasiu, bylo nam strasznie milo i dziekujemy za wspaniala goscine
Ogrod tak czysciutki i zadbany ze nie wiem czy u mnie w domu tak wysprzatane
Ale najwieksze wrażenie zrobili panowie ktorzy w 10 min posadzili i podlali roslinki w czasie kiedy gospodyni zabawiala gosci
Pozdrowienia dla wszystkich






i zobaczcie jak pieknie prowadzone jeżyny troche za wczesnie bylysmy



Kto Was zna to wie że to normalne. A goście zrobili błąd że przyjechali bez eM-ów

A co sadziłaś
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 11:43, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
jolanka napisał(a)
Kasiu, jesteści wspaniali, energetyczni i w ogóle niesamowici. Tyle ile się naśmiałam z Waszych opowieści to na pewno przedłuży mi to życie o spooooro latek
Bardzo dziękuję za wszystkie serdeczności, przepis na salatke poproszę

Zdjęcia wstawiłam u siebie a Gosia Ci powie co nawywijałam

Do wcześniejszej relacji Kasi z sadzenia hortensji dodam, że chcialam kręcić film instruktażowy dla naszych eMów. Nie mogłam uwierzyć. Rośliny wyjęte z samochodu, pytanie tylko: kochanie gdzie chcesz je posadzić? I po wskazaniu przez Kasię za 10 minut byly na rabacie
EM Kasi i Gosi razem, przy łopacie, sami, z wlasnej woli, z własnej chęci, ku zadowoleniu własnych żon Jak tu nie kręcić filmów


Nam też było bardzo miło Was gościć Trochę już razem z Buczkowicami przeżyliśmy, to wspólnych wspomnień się nazbierało A że obie jesteśmy pogodne i optymistycznie nastawione do życia, to te wspomnienia są zawsze przyjemne

Przepis na sałatkę...tu jest bardzo podobny, tyle, że ja sos czosnkowy robię pół na pół z majonezu i jogurtu naturalnego, dodaję do niego więcej czosnku, sól i świeżo zmielony pieprz.

http://kuchnia-domowa-ani.blogspot.com/2013/01/saatka-gyros-z-sosem-czosnkowym.html

Już Ci mówiłam, to mój M chciał dom, ja wiedziałam doskonale, że to niekończąca się robota. To teraz pomaga Zresztą jest pracowity. A Krzysiu jest robotny z natury
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:46, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
Kasya ale objazd zrobilas co wlaze na watek Jakis to Twoja relacja
fajowe te spotkania sa
Kiedy u mnie sie widzimy??

Kasiu niesamowity Twoj ogrod, kompleksy mam.

Co do jezyny to sie dziwie, bo ja juz od dwoch tygodni conajmniej co drugi dzien miche zbieram.



Obleciały kawał Dobrze, że o mnie zahaczyły

Wcale nie musisz mieć!

U mnie dopiero niedawno maliny się zaczęły, do jeży pewnie jeszcze ze dwa tygodnie. I znów sprawdza się. U Ciebie wszystko dwa tygodnie wcześniej.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:47, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasya napisał(a)


Bo madry facet to taki który wie że szczęśliwa żona to szczęśliwe życie, prawda ??


Zapewniam Cię, że mój nie zawsze to wie Ale w ogrodzie robi zawsze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:48, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasya napisał(a)


Hi hi .........a ile km od ciebie do Wa-wy ??

Kawał...ale co to dla Was
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:52, 17 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urszulla napisał(a)


Kto Was zna to wie że to normalne. A goście zrobili błąd że przyjechali bez eM-ów

A co sadziłaś




Ja nie sadziłam. Ale emusiowie sadzili prezentową tawułkę, dwie hortki na pniu i wysadzali ode mnie dwie białe jeżówki dla Cioci Gosi, a od Cioci Gosi sadzili dwie przywiezione jeżówki, chyba Marmalade. Nie dużo. Wieczorem pokaże zdjęcia. Nie miałam czasu znowu do tej pory...

Mogły z eMami przyjechać
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gosiek33 12:25, 17 lip 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Adela napisał(a)
Dziś słyszałam, że odwiedzając Twój ogród, można się nabawić kompleksów... oj można wystarczy pooglądać zdjęcia.
Gratuluję!!


Teraz mi się przypomniało... po powrocie, gdy spojrzałam na swój ogród nabawiłam się kompleksów, widziałam tyle wspaniale utrzymanych ogrodów. Cały poniedziałek zdołowana chodziłam. I to nie mam na myśli mojego pseudo trawnika. Na pociechę mówię sobie, że Wam nieco łatwiej bo ziemię macie wspaniałą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies