Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 09:44, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
asiak napisał(a)
Piękne magnolie i ile kwiecia wiosennego
U mnie oprócz pierwiosnków, krokusów i przylaszczek, jeszcze nic nie kwitnie.

Piękne

U Was ostrzejszy klimat, mus poczekać jeszcze. Ale za to możemy dłużej podziwiać piękno, u nas już nie ma co pokazać, a u Was kwitnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:46, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Kasieńko no i piękne kadry, no teraz jeszcze powiedz na jaką nową magnolkę się skusiłaś, co wybrałaś? pozdrawiamy i ściskamy, no i nie znikaj na tak długo, jeszcze Kasię zmobilizuj do pojawienia się buziaki

Już pokazałam To sprawdzona odmiana, to mam drugą
Postaram się Z Kasią to cięższa sprawa, ale spróbuję
My również pozdrawiamy, ściskamy i buziaczki przesyłamy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:48, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
danuta_szwajcer napisał(a)
Fajnie, że jesteś, zaraz weselej z Tobą Też znikam czesto bo nie wyrabiam. Pochwal sie co za magnolie nabyłaś? Kasiu czy u Kapiasa duzy wybór piwoni? Ja szukam tych zwykłych ale z oczkiem w środku bo mniej kaprysne. Pozdrawiam


Tak jet sporo piwonii, te puste też były. Nawet taką różową Kasia kupiła. I biała też jest, a ona taka niespecjalnie pełna. Nawet ceny nie bardzo wygórowane. W Bielsku, gdzie kupowałam magnolię są droższe.


Pozdrawiam Danuś serdecznie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:52, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzisiaj zastrajkowałam służbowo i zostaliśmy w Pszczynie wykorzystując pogodę na cięcie bukszpanów. Już zaczęłam wczoraj Pierwsza dziewiątka pokulkowana. Gdzie tam koniec...





Hakonki ładnie startują, zresztą miskanty też



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:54, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Rozmawiałam z P. Ćwikiem na temat Grafin Diany, to do Franki - później Ci napiszę. Zresztą zamówiłam ją znowu...i inne też. Ale o tym potem.
Teraz jeszcze Satysfaction i lecę ciąć. Do Was później.



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
mirkaka 12:36, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Podziwiam przepiękną i zaawansowaną wiosną u Ciebie Kasiu. Magnolie cudowne, ta Piruette ciekawa, pewno podwójna, no i żółta ogromna, będzie pięknie jak zakwitnie

A trawnik to masz taki zieloniutki że szok. Jakbym lato u Ciebie widziała. U mnie dopiero skoszony po zimie, wydrapany i czekam na deszcz żeby go zasilić, na razie susza wiosenna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gocha 12:58, 08 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu nie wiem od czego mam zacząć podziwianie. Wiosna u Ciebie już bardzo widoczna. Magnolii zazdraszczam. Ten piruecik mi się bardzo podoba. Moje jakieś mocno cherlawe, nie chcą mi wcale rosnąć. Trzeba by kupić z dobrego źródła i jednak nieco większe. U mnie lilii chyba niet bo je przesadzałam w tamtym roku i ich nie widzę już w ogóle. Tulipany Twoje rok świetlny przed moimi.
A kulki - to po prostu szczęka mi opadła. TY = PERFEKCJA.
Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 17:44, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
mirkaka napisał(a)
Podziwiam przepiękną i zaawansowaną wiosną u Ciebie Kasiu. Magnolie cudowne, ta Piruette ciekawa, pewno podwójna, no i żółta ogromna, będzie pięknie jak zakwitnie

A trawnik to masz taki zieloniutki że szok. Jakbym lato u Ciebie widziała. U mnie dopiero skoszony po zimie, wydrapany i czekam na deszcz żeby go zasilić, na razie susza wiosenna

Tak, Piruetka podwójna i pachnąca I kompaktowa, a u mnie to ma znaczenie





Trawnik nie ruszany po zimie w ogóle, czasu na niego nie ma...chwaściory ma, i siana pełno. Wertykulacja dopiero po świętach. Tylko na zdjęciach przyzwoicie wygląda...kryguje się, czy o ???

U nas padało w sobotę, nawet tak przyzwoicie. Jeszcze by się przydało...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Renii 17:52, 08 kwi 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Kindzia napisał(a)
Dzisiaj zastrajkowałam służbowo i zostaliśmy w Pszczynie wykorzystując pogodę na cięcie bukszpanów. Już zaczęłam wczoraj Pierwsza dziewiątka pokulkowana. Gdzie tam koniec...





Hakonki ładnie startują, zresztą miskanty też





Dziękuję za magnolie, ale super fryzjer był u was
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Kindzia 17:54, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)
Kasiu nie wiem od czego mam zacząć podziwianie. Wiosna u Ciebie już bardzo widoczna. Magnolii zazdraszczam. Ten piruecik mi się bardzo podoba. Moje jakieś mocno cherlawe, nie chcą mi wcale rosnąć. Trzeba by kupić z dobrego źródła i jednak nieco większe. U mnie lilii chyba niet bo je przesadzałam w tamtym roku i ich nie widzę już w ogóle. Tulipany Twoje rok świetlny przed moimi.
A kulki - to po prostu szczęka mi opadła. TY = PERFEKCJA.
Buziaki


Widziałam właśnie Gosiu, że dzwoniłaś, ale ja w ogrodzie cięłam. Oddzwonię, myślę, że jutro dopiero.

Magnolie ładnie mi rosną, ale myślę, że to zasługa nawozu...sypiesz im Gosiu?

Lilie wyłażą na potęgę, mam nadzieję, że w tym roku wreszcie będę się brać za swoje przy łezce, pamiętam o Tobie

Kulki mi przyzwoite wychodzą, to fakt, ze stożkami trochę się bardziej męczę. Buksy jeszcze nie wszędzie mam zdrowe, pocięłam i mam nadzieję, że w tym roku będą znowu lepsze. Łezka paskudnie wygląda z tymi chorowitkami...ale czekam twardo na ozdrowienie.



Przez tą chorobę zwaną perfekcja ledwo się zwlekłam z ogrodu do domu. Jeszcze mi 10 kulek buksowych zostało do cięcia, o trzmielinowych kulkach i cisowych jajkach nie wspomnę...jeszcze żywopłoty i skarpetki...

Cycuś drugi z pociętymi

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies