Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

paradas 08:27, 02 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Dziękuję za odpowiedź o różach.
Ale piękne jeżówki, każda inna Strasznie mi się podobają w tym roku.
Rabata koło jest świetna, te połączenie róż i szałwii ( to szałwia prawda? ) wygląda równie dobrze co róże+lawenda. To bonica?
Margarete 14:58, 02 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)

Muszę zacytować bo tu jest wszystko za czym tęsknię...piesio przefajny, roże cudne i szałwie jak na jakichś dopalaczach.

Cudnie masz Kasiu - u ciebie w ogrodzie w ogóle nie widac tej przeraźliwej suszy jak u mnie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 17:22, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
sylwia_slomczewska napisał(a)

U nas też taki wicher, dobrze, że łubinów dziewczynom dziś nazbierałam bo strzelały na słońcu równo, znowu będą wszędzie. Dzięki

Ciesz się, że Ci się sieją Ja od Irenki targałam białego w zeszłym roku...i nie mam U mnie się nie sieją, mam dwa : różowego i filetowego. Nie chcą się rozsiać.
Jeszcze nie wiem czy masz za co dziękować. Będę wiedziała w piątek. Dwa jeszcze rosną na rabacie, to jakby co, za rok nasiona będą.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:23, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urszulla napisał(a)


Ta fajna taka daliowa

Piękne róże, jak zwykle bez nazw


To Grace. Polowałam na nią ze 3 lata. Dopiero w tym roku spełnia oczekiwania.

Nie mam czasu podpisywać. Jak Cię jakaś interesuje, pytaj
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:25, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urszulla napisał(a)


Cudne te lilie. Znasz ich nazwę?

Nie znam nazwy żadnej mojej lilii...to jakieś azjatyckie Ula.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:35, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu pięknie! Jesteś potentaką rozano-liliowo i wszystkich innych bylin.

U ciebie nie widać suszy pewnie podlewasz.

U nas trochę popadało oj pół godziny wszystko w spokoju się odbyło drzewa nawet nie drgnęły. Troche mało jutro słońce znowu wysuszy. Trochę się ochłodziło można wietrzyc mieszkanie.

Pozdrawiam

Bardzo mi miło, że Ci się podoba Nie, nie mam dużo róż, coś koło 60, lilii nigdy nie liczyłam. Ale lilie lubię. Długo są w ogrodzie, bo najpierw azjatyckie, u mnie kolorami kwitną, potem dopiero pachnidełka. Te jeszcze z tydzień, zanim zaczną.
Podlewa się co dwa dni, trawnik radzi sobie sam, dlatego mój trawnik koło Twojego nawet sobie stanąć nie może...

U nas też chłodniej, chociaż nie tak jak zapowiadali, bo godzinę temu jeszcze było 30 stopni, teraz 29. Jutro ma być lepiej. W nocy u nas w Zabrzu padało trochę, tak spokojnie, bez zniszczeń. To stanowczo za mało, a kolejnych opadów nie widać.

Tak, ja też wietrzę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Basilikum 17:36, 02 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj Ela ma racje jestes potentatka rozana, fotki jak z katalogu ale wypas
ten maczek piekny och i ach

ja mam ogrod w miare odchwaszczony, przewinelo sie w niedziele okolo 1000 gosci wiec wypucowalam na blysk
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 17:37, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
paradas napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź o różach.
Ale piękne jeżówki, każda inna Strasznie mi się podobają w tym roku.
Rabata koło jest świetna, te połączenie róż i szałwii ( to szałwia prawda? ) wygląda równie dobrze co róże+lawenda. To bonica?

Tak, to szałwia compacta i Baronessy. Polecałam Ci te róże

Jeżówki u mnie różnie chcą rosnąć, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że mój ogród to nie jest dla nich najlepsze miejsce na świeie. Ale dosadzam, też je lubię
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:49, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Margarete napisał(a)

Muszę zacytować bo tu jest wszystko za czym tęsknię...piesio przefajny, roże cudne i szałwie jak na jakichś dopalaczach.

Cudnie masz Kasiu - u ciebie w ogrodzie w ogóle nie widac tej przeraźliwej suszy jak u mnie.

Piesio mi niedomaga dzisiaj, sama nie wiem co jest przyczyną, bo nie zjada niczego na spacerach...dostał "ludzką" tabletkę i wydaje się, że mu lepiej.

Róże to moje ulubione kwiaty, ale nie mogę powiedzieć, że chciałabym wszystkie mieć w ogrodzie. I podziwiam osoby, które mają u siebie tylko jeden gatunek róży...ja bym nie potrafiła wybrać...
Szałwie Finki, rosną dobrze

U mnie podlewane Małgosiu, co drugą noc po godzinę woda się leje. Inaczej by mi zdychało...hortki na pewno. Już to przerabiałam, jeździłam w tygodniu podlewać a i tak nie było dobrze. Teraz mam spokój, dobrze, że eMuś sam nawadnianie zrobił, koszt był mniejszy.

Dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:52, 02 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
oj Ela ma racje jestes potentatka rozana, fotki jak z katalogu ale wypas
ten maczek piekny och i ach

ja mam ogrod w miare odchwaszczony, przewinelo sie w niedziele okolo 1000 gosci wiec wypucowalam na blysk


Do robienia zdjęć talentu nie mam, ale czasem jakieś się uda przyzwoicie zrobić Bardzo mi miło

Wiem, że miałaś otwarty ogród, zaraz lecę do Ciebie zobaczyć Tego błysku to Ci zazdroszczę, bardzo!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies