Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

zszywka 11:21, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ale kolorowo u Ciebie A róże zachwycają, kiedyś się ich obawiałam a teraz sama mam kilka krzaków u siebie i jestem z nich zadowolona. U mnie urlop już trwa, trochę wcześniej ale przymusowo bo dziabnął mnie pies i z planów na działanie w ogrodzie klops :/
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Milka 12:11, 03 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)


Och Irciu, ale dawno nie gadałyśmy. Nadmiar wszystkiego mi wiecznie czas zabiera...


Tak rośnie, kwitnie. Pełnia lata Do drugiego urlopu jeszcze ponad 2 miesiące, na razie nie myślę nawet.


Buziaczek

No jakoś tak się pozmieniało, że na nic czasu, okropne
Ja w sierpniu wyjazd, już się stresuję zamiast cieszyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ElzbietaFranka 13:01, 03 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Kasiu kupowałam Ashley w pobliskiej szkółce. Jakbyś nie napisała i plamistości to bym nawet nie wiedziała
Moja jest czysta jak łza aby nie zapeszyc. Jak dobrze nakarmisz i opryskasz wczesna wiosną miedzianem to powinno być dobrze.

Napisałam więcej na moim wątku.

Kasiu ja kupuję drogo po 32 zł w donicy w pobliskiej szkółce ma bezpośrednio od Hyżego. Ale ta sama róża z odkrytym korzeniem od 16 - 20 zl kupisz u Hyżego. Mam katalog Hyżego, idę ogladac do szkółki jak kwitną jak mi się podobają notuje lub robię foto. Robię wykaz i zamowie jesienią u Hyżego.
Jak więcej zamówię to taniej wychodzi.

Ashley nie śmieci, bardzo długo trzyma kwiaty na sztywnej łodydze i oachnie, w wazonie cud miód.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ewsyg 21:26, 03 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, wspomnienia z wakacji super, ale Twój ogród jest cudniejszy. Róże masz obłędne. Czy u ciebie nie ma upałów ? U mie róże kwitły bardzo krótko. Szkoda, bo to piekę rośliny.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 22:05, 03 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kindzia napisał(a)
Mam zaległości w relacjonowaniu, ale zdjęcia cykam Kwitnie już hortka Wim`s Red, zaczynają floksy, lilie w pełni, róże kończą pierwsze kwitnienie, szałwie właśnie ścięliśmy. Trochę zdjęć innych niż róże, bo potem to tylko one



Piękne obrazki, ogród cudownie wypielęgnowany. Róża na huśtawce przepiękna.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Doranma 23:06, 03 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kindzia nap[img size=360x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/188/1889933/original.JPG[/img]


Kasiu, co to za różyczka? W rzeczywistości też ma taki subtelny kolorek z intensywniejszym środkiem? Urocza ☺
Jesteś Różaną Czarodziejką ☺ Chyba u nikogo krzewy nie są tak gęsto obsypane kwiatami jak u Ciebie, idealne ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:09, 03 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kindzia napisał(a)


Jeszcze raz cytuję bo coś popsułam ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Kindzia 08:23, 04 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urszulla napisał(a)


Co do angielek to tak. Moje Artemis też dopiero w tym roku coś lepsze. Ale gdybym miała jeszcze raz wybierać kupiłabym inne. No cóż, wtedy bardziej kierowałam się opiniami i fotkami z forum.

Róż z gołym korzeniem nie kupuję. Tylko kwitnące

Fajnie że ograniczyłaś trawnik Super są rabaty i bujne i kolorowe

Róże Austina mają piękne kwiaty i to tym się kierowałam jak je wybierałam. Ale mam już jednak lata doświadczeń z wieloma różami i uważam, że róże niemieckie i duńskie bardziej mi odpowiadają, pod różnymi względami.

Róże z gołym korzeniem są znacznie tańsze i te sadzone jesienią, i z dobrego źródła, przyjmują się w 100%. Nie wiem po co chcesz przepłacać...nieraz dwukrotnie są tańsze, co przy różach kosztujących nierzadko 60 zł ma znaczenie.


I tak mam sporo trawy, ale ta jest mi potrzebna dla dzieci. Gdzieś się muszą bawić

Fajnie, że Ci się podoba
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:28, 04 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


Kasiu, szał kolorów u Ciebie. Wcale nie widać, że jakiś upał doskwiera. Róże masz zjawiskowe ale to akurat normalne bo zawsze takie miałaś.
To na zdjęciu to chyba ciągle moje ulubione połączenie kolorystyczne
I wszystko super zadbane jak zawsze.
Pozdrawiam serdecznie




Ania!


Na rabatach spoko, podlewane regularnie, trawnik też jakoś sobie dawał radę, ale z trawą jest coraz gorzej. Trudno, odrodzi się...jak zacznie padać

Lubię róże, dbam o nie, to się odwdzięczają Dziękuję


Chwaściory mam, nie myśl sobie, że mam wylizane. A chciałabym...


Ściskam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:30, 04 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zszywka napisał(a)
Ale kolorowo u Ciebie A róże zachwycają, kiedyś się ich obawiałam a teraz sama mam kilka krzaków u siebie i jestem z nich zadowolona. U mnie urlop już trwa, trochę wcześniej ale przymusowo bo dziabnął mnie pies i z planów na działanie w ogrodzie klops :/


Z różami bywa różnie, ale jak dobrze dobierzesz odmiany, to najczęściej jest co oglądać


Bidulka W rękę? To faktycznie nie bardzo się da robić
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies