Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kasya 19:21, 22 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41685
Kindzia napisał(a)


Aniu...jak by Ci to powiedzieć...dzisiaj bym inaczej ogród urządziła Na pewno byłby dalej kwiatowy, ale z zakamarkami. Czyli mniej trawy.
Nigdy nie jest tak zadbany jak bym chciała
Dziękuję za miłe słowa

Buziaczki ode mnie też lecą

Kasia, masz tak wymuskany ogrod jak mało który co ty jeszcze narzekasz...
Pieknie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewa777 19:43, 22 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18371
Cudne widoki, Kasieńko Ogród dopieszczony
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:46, 22 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18371
Kasya napisał(a)

Kasia, masz tak wymuskany ogrod jak mało który co ty jeszcze narzekasz...
Pieknie


Kasiu, a co u Ciebie? Nie mogę dostać się do Twoich aktualności. Zrezygnowałaś z prowadzenia swojego wątku?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ElzbietaFranka 19:47, 22 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Kindzia napisał(a)


Ewcia Jesteś
Dziękuję

Jeżówki, to z tego wynika, wszędzie takie humorzaste
Z liliami to mnie zaskoczyłaś...ciekawe...myślałam, że jak na mojej glinie dają radę, to wszędzie...

Najbardziej mnie cieszy, że M też tnie równiutko To jego robota. Przed i po









Kasiu pierwszy raz widzę u ciebie te fotki (ta część ogrodu). Bardzo ładna rabatka jeszcze nie rozrośniętą taka jest najładniejsza. Czysciutka nie skażona chwastem.
Lubię właśnie mój skalniak wiosna jak jeszcze nic nie kwitnie tylko kamienie i małe iglaczki gdzie nie gdzie.

A co za roślina rośnie i stóp drzew nie mogę dojrzeć to też bukszpan czy cisy. Jak już napiszesz ile sztuk posadziłam aby taki ładny efekt był.

Za drzewami powyżej widać jakieś kule co to.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasik 19:51, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jestem.

Rysiu strzyże jak od linijki, kuleczki to Twoja robota- to też widać. Czyściutko jak zawsze, donice piękne. Zazdroszczę porządeczku, ale jak się pracuje to się ma.

U mnie -jak powiedziała Moałgoś - ogród bardziej naturalistyczny. Tego się trzymam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasiolaaa 22:30, 22 lip 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasieńko przepiekny masz ogrod zadbany czysciutki roze moje kochane hortki floxy przecudownej barwy cos cudownego
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
paradas 23:46, 22 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Podziwiam Twoje (i Twojej drugiej połówki) cięcia! Wszystko wygląda tak bardziej elegancko i "bogato"
Jak widzę Twoje trzmieliny to wstydzę się tego że chwaliłem się Patrycji jak to moje wyglądają nawet, nawet
Dzięki za odpowiedź odnośnie róż
Doranma 23:50, 22 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kasiu, zastanawiam się nad posadzeniem Laguny przy pergoli. Widzę, że masz ją przy huśtawce - zadowolona jesteś? Zdrowo rośnie? A może jakąś inną byś poleciła? Warunek - w planowanym miejscu musi powtarzać kwitnienie.
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Kindzia 08:45, 23 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasya napisał(a)

Kasia, masz tak wymuskany ogrod jak mało który co ty jeszcze narzekasz...
Pieknie


Kasiu, nie narzekam. Mówię tylko, że zrobiłabym go inaczej. Wtedy, jak zakładałam ogród, miałam zupełnie inną świadomość ogrodową

Dziękuję

P.S. Te Silver Dollary, które mi przywiozłaś, a którym w zeszłym roku wiatr zmiótł korony, odrodziły się i właśnie zaczynają kwitnąć Bardzo mnie to cieszy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:45, 23 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)
Cudne widoki, Kasieńko Ogród dopieszczony


Bardzo mi miło Ewcia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies