Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

zszywka 14:06, 24 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Zawsze podziwiam Twoje czy eMusia cięcie Ja skusiłam się na obcięcie tawuł przed hortensjami, biorąc pod uwagę że robiłam to sekatorem to wyszło nawet prosto haha
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 09:13, 26 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zszywka napisał(a)
Zawsze podziwiam Twoje czy eMusia cięcie Ja skusiłam się na obcięcie tawuł przed hortensjami, biorąc pod uwagę że robiłam to sekatorem to wyszło nawet prosto haha


To nie jest trudne, kwestia wprawy.
Sekatorem? Zaraz zobaczę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 10:50, 26 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale perfekcja
Taki eMuś perfekcjonista to skarb
Pięknie i bujnie u ciebie Kasiu, ogród, tarasowe donice, nawet trawnik - wszystko bujne i soczyste. Może lepiej ze nie miałaś okazji tak na zywo mojego wysuszonego bałaganu ogrodowego oglądąc

Żartuje oczywiście - przebolałam już fakt że nie miałysmy tym razem okazji sie sppotkać u nas, zaproszenie do Łodzi i okolic nadal dla was aktualne. Z Gosia i Krzysiem zrobiliśmy plan zwiedzania dwóch ogrodów i przelot przez Łóż w tempie błyskawicznym - ale było fajnie, wesoło i jak to zwykle bywa na ogrodowiskowych sppotkaniach ....za krótko.
Za pozdrowienia i ciepłe słowa od was przekazane przez Gosię dziekuje.

Nadziwic sie nie moge jak ty ten perfekcjonizm w ogrodzie osiągasz skoro nie bywasz w swoim ogrodzie codziennie

Cudnie masz !
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewsyg 21:58, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, jak u Ciebie kwieciście Lilie pięknie Ci kwitną a u mnie nie chcą rosnąć. Muszę podziwiać je u innych. Inne kwity tez im dorównują. Mąż to mistrz fryzjerski
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
zszywka 15:38, 28 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kindzia napisał(a)


To nie jest trudne, kwestia wprawy.
Sekatorem? Zaraz zobaczę


Przed chwilą dodałam
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 19:29, 05 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu hameln gold ta rozplenica limonkowa ma na imię i rośnie do 60 cm wysokości szerokość do 40.Te u mnie 3 sezon.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 19:25, 07 sie 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Margarete napisał(a)
Ale perfekcja
Taki eMuś perfekcjonista to skarb
Pięknie i bujnie u ciebie Kasiu, ogród, tarasowe donice, nawet trawnik - wszystko bujne i soczyste. Może lepiej ze nie miałaś okazji tak na zywo mojego wysuszonego bałaganu ogrodowego oglądąc

Żartuje oczywiście - przebolałam już fakt że nie miałysmy tym razem okazji sie sppotkać u nas, zaproszenie do Łodzi i okolic nadal dla was aktualne. Z Gosia i Krzysiem zrobiliśmy plan zwiedzania dwóch ogrodów i przelot przez Łóż w tempie błyskawicznym - ale było fajnie, wesoło i jak to zwykle bywa na ogrodowiskowych sppotkaniach ....za krótko.
Za pozdrowienia i ciepłe słowa od was przekazane przez Gosię dziekuje.

Nadziwic sie nie moge jak ty ten perfekcjonizm w ogrodzie osiągasz skoro nie bywasz w swoim ogrodzie codziennie

Cudnie masz !
Buziaki!

Tak, stara się Ale wady ma, jak każdy

Nie Małgosiu, trawnik mam paskudny. Gosia była w niedzielę i mówiła, że u nich lepiej to wygląda. U nas bardzo mało padało, a trawnika nie podlewamy. Trudno...

Jeszcze się spotkamy A może do nas zawitacie? Też żałuję, że nie mogliśmy przyjechać, ale może jeszcze nadarzy się okazja Buziaczki też przekazane były?

Bardzo rzadko tam odpoczywamy, najczęściej od rana do wieczora orka. To cała tajemnica.

Bardzo Ci dziękuję za tyle miłych słów Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:01, 07 sie 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ewsyg napisał(a)
Kasiu, jak u Ciebie kwieciście Lilie pięknie Ci kwitną a u mnie nie chcą rosnąć. Muszę podziwiać je u innych. Inne kwity tez im dorównują. Mąż to mistrz fryzjerski

Już od kolejnej osoby słyszę, że lilie nie chcą. Ciekawe dlaczego. U mnie nawet na glinie chcą. I zupełnie nie wiem od czego to zależy...

Miło mi, dziękuję, mężowi pochwały przekażę.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:02, 07 sie 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zszywka napisał(a)


Przed chwilą dodałam

To już jutro zobaczę, obowiązki teraz wzywają.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:02, 07 sie 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu hameln gold ta rozplenica limonkowa ma na imię i rośnie do 60 cm wysokości szerokość do 40.Te u mnie 3 sezon.


Dzięki Małgoś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies