Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 18:01, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
ojej ale super
tak ogladam i mysle "ale Ty masz sueper jezowki" za chwile "ale Ty masz super lilie" ...maki, roze... no wszystko


Bo to ładne kwiaty Iza Jeżówki nie wszędzie chcą u mnie dobrze rosnąć. One jednak potrzebują bardzo dużo słońca i nie bardzo lubią moją gliniastą ziemię.
Muszę się zabrać za uporządkowanie jeżówek na salonowej...i podchodzę do tego jak pies do jeża
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:03, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Twój ogród nie do poznania, dawno nie byłam podziwiam róże, maki, jeżówki
Floksy dają czadu
Pozdrawiam


Tak się zmienił Agatko? Nie, chyba nie. Tylko cycuś przybył w zeszłym roku. Reszta bez zmian.

Floksy dobrze mi rosną, ładnie się namnożyły. Już obiecałam rozsady ze swoich

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:04, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Moja Larissa jeszcze nie zakwitła


Jeszcze nie? To dziwne, późno już. Może mało słońca ma?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:07, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
adewzuol napisał(a)
Zachwycam się liliami i różami, a jeżówki....super.
Lilii muszę dokupić,
na jeżówki też mam ochotę, ale słabo u mnie rosną. Musze poszukać im jakieś miejsce.


Najbardziej lubię te jeżówki z główką Tylko, że one nie są sztywne, trzeba podpierać Ale długo kwitną za to

Mnie też lilii ciągle mało. Jeszcze poluję na lilię Św.Józefa, ale wysyłkowo nie bardzo mi się opłaca dwie cebule kupować. Może znajdę gdzieś stacjonarnie.

Jeżówki najlepiej na bardzo słoneczne miejsce. I wolą luźniejsze podłoże niż gliniaste.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:11, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


Co Ci powiem to Ci powiem, ale Ci powiem: no piknie.
Co tu dużo gadać. Wiesz co chcesz i masz jak chcesz. I jeszcze - jak to u Ciebie zadbane na maksa, dorodne, kolorowe. Miło się ogląda i spaceruje po Twoim ogrodzie. Buziaki i dobrego dnia.


Aniu...jak by Ci to powiedzieć...dzisiaj bym inaczej ogród urządziła Na pewno byłby dalej kwiatowy, ale z zakamarkami. Czyli mniej trawy.
Nigdy nie jest tak zadbany jak bym chciała
Dziękuję za miłe słowa

Buziaczki ode mnie też lecą
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:11, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Pięknie Kasiu .Pozdrawiam


Dzięki Bogusiu. Odpoczywaj
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:14, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
danuta_szwajcer napisał(a)
Larisa warta grzechu, cudna jest i ten kolor. A jakie Ty masz jezowki piękne echhh Cudnie Kasiu Zabiore Anie i przyjedziemy Pozdrawiam

Larissa bezobsługowa, dobra róża. Chociaż u mnie zaczyna kwitnąć najpóźniej. Myślę, że to wina małej ilości słońca w tym miejscu w maju.

Cieszę się, że Ci się podoba Super, daj znać kiedy

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:15, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Cudnie wszystko kwitnie Kasieńko, róże wymiatają... te maczki pikne, wiesz, że te siewki, które od Ciebie dosatałam wysiałam w tamtym roku, ale nic nie wyszło, za suchy rok był niestety...
Kasieńko dzięki za info o korze, zakupiłam i na rabaty już rozsypana... buziaczki wielkie

Aż dziwne z tymi makami. To się pleni jak dzikie...może wyplewiłaś. Ja z nimi nic kompletnie nie robię i zawsze są. Mam nasiona, jakby co.

To super Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:21, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zszywka napisał(a)
Piękne maki, moja ciocia ma podobne muszę poprosić o nasionka. Jeżówki i lilie pierwsza klasa
Ps. W końcu u mnie pada


Maki wystarczy raz zaprosić do siebie, potem już zawsze są. To tak jak z kosmosami Dostałam od Irci i teraz co roku muszę je bardzo pilnować, bo opanują mi cały ogród. Już zaczęły kwitnąć



U nas też padało trochę. Większy był wiatr, myślałam, że nam chałupę porwie...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:36, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu bardzo ładnie wszystko tak pięknie kwitnie. U mnie nie ma tyle kwiatów jak są ta rozsiane po ogrodzie. Lilie masz piękne nie mówiąc o jeżówka Jake piękne środki mają.
U mnie jeżówki kwitna które dostałam od Ewy z ogrodu za grosik dała od serca bo pięknie kwitną. Motyli i różnych bzykow mam od groma bo lubią widocznie ten nektar.

Kwitną ci jeszcze róże u mnie też bo różne mam. Przesadziłam w tym roku nie pamiętam nazwy która się tak zachwycałam i poleciałam różowa jeszcze nie kwitła nawet nie ma zawiązków.

U nas chmury przechodzą ale na większy opad sie nię zanosi.
Tydzień temu gradobicie miałam więc też duże liście obiło np w oczku lilie..

Pozdrawiam

Moja działka to tylko 10 ar, wszystko bardziej skomasowane, czyli widoczne.
Właśnie te jeżówki z łebkami to najbardziej kapryśne. Nie wszystkie zimę przeżywają Najbardziej je lubię Tak, motyle i pszczółki zdecydowanie wolą te zwykłe jeżówki, bez główek. U mnie też na tych najliczniej siadają.



Wiadomo, jak przesadzona, to róża trochę więcej czasu potrzebuje aż zakwitnie. Ja już bardzo rzadko przesadzam róże, zwykle wcześniej obmyślam miejsce. Ale w przeszłości zdarzało mi się przesadzać

W Pszczynie padało trochę po południu w sobotę i krótko w niedzielę. Wiało za to okropnie. Na jutro u nas deszcz zapowiadają, bardzo się przyda

Ja również pozdrawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies