Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrody inspirowane naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrody inspirowane naturą

Gardenarium 16:32, 25 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/458-ogrod-preriowy-spotkanie-z-natura
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wazka88 21:49, 29 sty 2017

Dołączył: 03 sty 2017
Posty: 5
Słuchajcie, a jaki typ ogrodu jest waszym ulubionym? Przed chwilą wpadłam na artykuł o skandynawskim stylu ogrodowym i zdziwiłam się, ponieważ dotychczas słyszałam jedynie o stylu skandynawskim w mieszkaniu, a w ogrodach zazwyczaj dominowały angielski czy francuski. Tutaj link:[] stoję przed wyborem stylu we własnym ogrodzie i wszędzie szukam inspiracji, jednak chyba będzie to jeden misz-masz wszystkiego
Gardenarium 10:14, 30 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To może jeszcze popatrz na moje artykuły o stylach. Może coś z tego?

Ale moim zdaniem nie szukaj nazwy stylu, a jak on wygląda, czyli inspiracji-zdjęć.
Styl nie musi byc jeden. Jesli ogród duży możesz pomieszać. Zrobić odrębny zakątek niekoniecznie w tym samym stylu, co reszta ogrodu.


http://www.ogrodowisko.pl/tag/styl-ogrodu

W zalinkowanym artykule nie ma ani jednego zdjęcia, więc skąd wiesz że to ten jedyny?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mw116 16:43, 10 kwi 2018

Dołączył: 19 sie 2015
Posty: 61
Moja lesna czesc ogrodu w tej chwili w szczycie swietnosci. Przebisniegi, krokusy i ranniki juz przekwitly. Teraz swoje piec minut maja fiolki, puszkinie, pierwiosnki, zawilce, ziarnoplony i miodunki. A zaraz do glosu dojda psizeby, szachownice kostkowate i cesarskie, a chwile pozniej narcyzy i tulipany. A pozniej od czerwca do kolejnej wiosny ogrod zasnie.





Agatorek 14:02, 29 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Gardenarium napisał(a)

Styl nie musi byc jeden. Jesli ogród duży możesz pomieszać. Zrobić odrębny zakątek niekoniecznie w tym samym stylu, co reszta ogrodu.




Uff, bo u mnie będzie takie pomieszanie

Cudowne są te kompozycje ...
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies