Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrody inspirowane naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrody inspirowane naturą

kasia_w 22:53, 21 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Danusiu wspaniały wątek. Dziękuję
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Anda 21:29, 23 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Również dziękuję Będę tu często powracać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Roszponka 13:43, 24 sie 2015

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
Gardenarium napisał(a)
Dodam moją realizację, inspirowaną naturą

Projekt




Dostawa roślin, same "zdrowe" i przyciągające owady, krwawniki, jeżówki, lawenda, szałwie, werbena patagońska, róże itd.






Przepiękna ten ogród, też mi się marzy taki. Tylko że teraz to już musiała by być rewolucja ogrodowa.
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
kat_k 21:59, 24 sie 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 26
Czy byłaby Pani tak miła, aby napisać jak się nazywają te małe czerwone kwiatki, waniliowe pałeczki i fioletowe kwiatki? Kompozycja piękna!
Gardenarium napisał(a)
Dodam zdjęcie, które już prezentowałam wcześniej, to po prostu wzór ogrodu inspirowanego naturą, nawet ławka została wykonana ze słomy

Zielona 22:07, 24 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
kat_k napisał(a)
Czy byłaby Pani tak miła, aby napisać jak się nazywają te małe czerwone kwiatki, waniliowe pałeczki i fioletowe kwiatki? Kompozycja piękna!


Waniliowe pałeczki to trytoma "toffee noseed" lub "vanilla", a kwiatki wyglądają jak dzielżany "rubinzwerg", ale są jednak delikatniejsze. Ciekawe, czy Danusia pamięta, co to takiego
kat_k 22:21, 24 sie 2015

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 26
Dziękuję za podpowiedź
Zielona napisał(a)


Waniliowe pałeczki to trytoma "toffee noseed" lub "vanilla", a kwiatki wyglądają jak dzielżany "rubinzwerg", ale są jednak delikatniejsze. Ciekawe, czy Danusia pamięta, co to takiego
Gardenarium 10:59, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklejam porcję subtelności inspirowanych naturą.

Późne lato może być bardzo zjawiskowe dzięki subtelnym zestawieniom. Dziewanny, rozchodniki o ciemnych liściach i nieco śnieżnej bieli firletki. Sami zobaczcie. A na deser suche czosnki w beżu i fiolecie.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:59, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:00, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 20:28, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Gardenarium napisał(a)


[img


O jejku! Włąśnie podjęłam decyzję, że też chcę to co jest na tych zdjęciach!
To jest ta firletka? Wpisałam w wyszukiwarkę i wyskoczyło mi coś innego
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies