Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Jeże w naszych ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeże w naszych ogrodach

karbas 13:44, 14 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2020
Posty: 8
U nas na ogrodzie jeże są rok w rok ale szczerze to nie wiem co się z nimi w okresie zimowym dzieje? Na pewno co mnie uspokoiło, to mimo pojawiających się ślimaków nic nigdy na nie nie sypaliśmy i nie zaszkodziliśmy jeżom czy innym zwierzątkom.
rozark 16:39, 14 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
karbas napisał(a)
U nas na ogrodzie jeże są rok w rok ale szczerze to nie wiem co się z nimi w okresie zimowym dzieje? Na pewno co mnie uspokoiło, to mimo pojawiających się ślimaków nic nigdy na nie nie sypaliśmy i nie zaszkodziliśmy jeżom czy innym zwierzątkom.


i tak trzymaj
____________________
pozdrowionka
antracyt 21:00, 20 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Czy teraz jeże nadal powinny poszukiwać jedzenia? W nocy temperatura spada u nas do 3 stopni. Czy tylko dokarmić mam teraz spacerowicza i zostawić w spokoju? W zeszłym roku widywałam u siebie jeza w ogrodzie w połowie października, ale noce były cieplejsze.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 13:37, 25 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Zrobiłam taki śmieszny domek po bokach deski, góra deski , styropian i położone dachówki, czekałam, dziś podnoszę dachówkę a tam słyszę fukanie jeża ale się ucieszyłam już mu nie będę przeszkadzaćjeszcze to tylko zabezpieczę z góry żeby się nasz piesio tym nie interesował no i na kolacje dam mu trochę karmy nie wiem czy na zimę mu to wystarczy

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 17:43, 25 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Fajna miejscówka i najważniejsze, że spodobała się jeżowi
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 17:58, 25 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Jeż był u nas już kilka sezonów, spacerował sobie od czasu do czasu po ogrodzie gdzieś sobie zimował, a teraz ma domek ciekawa tylko jestem czy będzie w nim zimował
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:06, 10 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Dziś Miedzynarodowy Dzień Jeża





____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies