Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

20:12, 10 cze 2017
Kacha123 napisał(a)






aż sie cofnęłam bo pamietam że ta mi sie podobała ale nie doczytałam co ona za jedna
20:14, 10 cze 2017
a to widzisz wszystko jasne) ...czekam az otworzy sie jeszcze ten ostatni pąk ...bo to 3 krzaczek ...oby to było to ...a smierdziuszka wywale tyle wiem
Kacha123 20:33, 10 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
a to widzisz wszystko jasne) ...czekam az otworzy sie jeszcze ten ostatni pąk ...bo to 3 krzaczek ...oby to było to ...a smierdziuszka wywale tyle wiem


To trzymam kciuki, żeby było OK, bo robi wrażenie i kwiatów w trzecim sezonie moc, a sadziłam malusieńką.
Daj śmierdziuszce szansę, przecież i tak krótko śmierdzi
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
20:38, 10 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


To trzymam kciuki, żeby było OK, bo robi wrażenie i kwiatów w trzecim sezonie moc, a sadziłam malusieńką.
Daj śmierdziuszce szansę, przecież i tak krótko śmierdzi


normalnie takich smierdzacych kwiatów w życiu nie wachałam moze to mutant jakis bo i kwiatek byle jaki.
Kacha123 20:40, 10 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


normalnie takich smierdzacych kwiatów w życiu nie wachałam moze to mutant jakis bo i kwiatek byle jaki.


Kochana, nic nie śmierdzi gorzej niż kwitnący jarząb!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
20:44, 10 cze 2017
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6115-ogrod-cioci-cz-3?page=777

zobacz jeszcze ta biała u Gosi ...duzo piwoni na forum dziewczyny pokazuja ale te dwie ( twoja i jej najbardziej zapamietalam i mogłabym je miec

choc ten mój wielki krzaczor jak zakwitł to tez mnie cieszy ..zapach sredni ...ale przynajmniej nie dusi i nie smierdzi

najładniejszy zapach dla mnie ma wisteria ...a zaraz potem róze...reszta robi za tłum

jeszcze mnie ciekawi sporobulus i jego zapach kolendry .....bo siakowa pisała ze jej smierdzi tym cały ogród gdy go ścinała moze byc ciekawie
20:46, 10 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


Kochana, nic nie śmierdzi gorzej niż kwitnący jarząb!


ooo tego nie znam
siakowa 20:49, 10 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
eee_taam napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6115-ogrod-cioci-cz-3?page=777

zobacz jeszcze ta biała u Gosi ...duzo piwoni na forum dziewczyny pokazuja ale te dwie ( twoja i jej najbardziej zapamietalam i mogłabym je miec

choc ten mój wielki krzaczor jak zakwitł to tez mnie cieszy ..zapach sredni ...ale przynajmniej nie dusi i nie smierdzi

najładniejszy zapach dla mnie ma wisteria ...a zaraz potem róze...reszta robi za tłum

jeszcze mnie ciekawi sporobulus i jego zapach kolendry .....bo siakowa pisała ze jej smierdzi tym cały ogród gdy go ścinała moze byc ciekawie
nie jak scinala tylko cały czas jak zaczął kwitnąć...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:03, 10 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Uwielbiam zapach piwoni i sporo się jej w ostatnich dniach nawachalam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kacha123 21:06, 10 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6115-ogrod-cioci-cz-3?page=777

zobacz jeszcze ta biała u Gosi ...duzo piwoni na forum dziewczyny pokazuja ale te dwie ( twoja i jej najbardziej zapamietalam i mogłabym je miec

choc ten mój wielki krzaczor jak zakwitł to tez mnie cieszy ..zapach sredni ...ale przynajmniej nie dusi i nie smierdzi

najładniejszy zapach dla mnie ma wisteria ...a zaraz potem róze...reszta robi za tłum

jeszcze mnie ciekawi sporobulus i jego zapach kolendry .....bo siakowa pisała ze jej smierdzi tym cały ogród gdy go ścinała moze byc ciekawie


Cztery piwonie mi nie kwitną i nawet nie wiem jaki mają kwiat. Musze je jesienią posadzić wyżej. Biała u Cioci piękna
Wkrótce się powinnaś dowiedzieć, co może sporobolus
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies