Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Zana 22:54, 11 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Cholerka, wynoszę się już chyba dzisiaj z forum, bo przyszłam do kolejnego ogrodu, po którym dołek mnie dopada. Nie dość, że ogród sam w sobie zachwyca, to jeszcze eMy jakieś niespełnione robotnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kacha123 23:02, 11 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
AsiaK_Z napisał(a)
Kasiu, taki Mąż to prawdziwy skarb zdolny Chłopak


Dzięki, zaraz mu przekażę, to się ucieszy
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 23:06, 11 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zana napisał(a)
Cholerka, wynoszę się już chyba dzisiaj z forum, bo przyszłam do kolejnego ogrodu, po którym dołek mnie dopada. Nie dość, że ogród sam w sobie zachwyca, to jeszcze eMy jakieś niespełnione robotnie


Nie wynoś się i nie łap dołków! Z zachwytu to my piejemy zawsze przy Twoich fotkach! A eM cóż, tak mi się szczęśliwie trafił Dzięki
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Zana 23:11, 11 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No bo fotki mi się udają. Ale ogród jako całość to....., eeeehhhh.... jeszcze długa droga, daleka przede mną, no!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kacha123 23:14, 11 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zana napisał(a)
No bo fotki mi się udają. Ale ogród jako całość to....., eeeehhhh.... jeszcze długa droga, daleka przede mną, no!


Nie patrz jaka daleka, ale ile już przeszłaś! Poza tym tego niepowtarzalnego klimatu Twojego ogrodu to tylko zazdrościć! Zdjęcia robisz cudne to fakt, ale też masz i zmysł do komponowania roślin
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Zana 23:28, 11 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jesteś kochaną Pocieszycielką, już mi lepiej
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 00:32, 12 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kasiu piękne róże obejrzałam i widoki ogrodu również. Podziwiasz moja szałwię, a Twoja równie piękna

Ehhhh jak ja nie lubię tych skrzynek Pełno na O warzyw w skrzyniach ;( Nie napiszę z czym mi się kojarzą Nie gniewaj się, ale ja zawsze szczerze piszę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
06:48, 12 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


Justyna, co ty z tym deszczem! Ja nie czekam! Zważywszy, że nie mieszkamy zbyt daleko od siebie, to proszę mi tu deszczu nie zamawiać!


bo skutecznie nas wszystkie deszcze omijały przez ostatnie 3 tygodnie ...w zeszła niedziele deszcz rozgonił tylko towarzystwo bo ostatecznie ilość opadu była zblizona do wiekszej rosy ...to samo w sobotę ...niby padało ale kurzu nawet nie zmyło.
06:50, 12 cze 2017
MirellaB napisał(a)
Kasiu piękne róże obejrzałam i widoki ogrodu również. Podziwiasz moja szałwię, a Twoja równie piękna

Ehhhh jak ja nie lubię tych skrzynek Pełno na O warzyw w skrzyniach ;( Nie napiszę z czym mi się kojarzą Nie gniewaj się, ale ja zawsze szczerze piszę


moja mama rok temu tez sie ze mnie śmiała ze trumienki poustawiałam nie pasowało jej to ....w tym roku juz sie przyzwyczaiła bo wygodne w użyciu i nie robią bałaganu
Filemon24 12:39, 12 cze 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
jestem zachwycona twoim ogrodem jest przepiękny ostatnio nawet mamie pokazywałam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies