Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 21:46, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
malkul napisał(a)
Kasia wsztko masz tak bujne ze nei do uwierzenia . skrzynei będą mega już widze jak szalejesz przy nich na wisoną a potem mąż na zbiory chodzi

Zlew w ogrodzie to przydatna bardzo sprawa. musze kiedyś meża pogonić by naszą kuchnię ogrodoową łaskawie wykończył


Wiosną to mnie musisz pouczyć co i jak, bo ja zielona w temacie warzywniaka
Skrzynie już zasypane i nawet eM mi jakieś rzodkiewki, szczypiorki i fasolki do posiania zakupił
Kuchnia ogrodowa? Znów padniemy z wrażenia jak wykończycie!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:52, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Elka napisał(a)
Kasia czy Ty masz buka rohana weepinga? Jeśli tak to wrzuć jakieś zdjęcie proszę - może dostanę krztę natchnienia


Kochana, pewnie że mam Jutro zrobię mu lepsze fotki, bo mam tylko taką - to ta bordowa plama po lewej od kamienia, nad różami

____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:57, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
jolanka napisał(a)
Sarah przepiękna Świetnie wybrałaś miejsce na skrzynie Musze pokazać eMowi jak się odpoczywa


Widzę, że w przyszłym roku Sarah ma szansę być hitem
Na skrzynie gdzie indziej już nie było miejsca, a jak ozdobię je jakimiś kwiatuchami, to powinno być dobrze.
Lepiej nie pokazuj, bo jakby się kiedyś gdzieś spotkali, to jeszcze mojego obije
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
21:58, 12 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


No i wykrakałaś, ale dopiero wróciłam z pracy, więc wybaczam


u mnie nie padało .... a mama mi dzis marchew przerwała ..dostałam reprymende ze mam za gesto

i truskawki pamietasz te plamy ..to tez powiedziała ze juz trzeba wywalić i zamówic nowe sadzonki ...od widzisz ze ja sie musze słuchac madrzejszego
Elka 22:01, 12 cze 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Dzięki wielkie za błyskawiczną fotkę Jesteś wielka. Jak coś jeszcze wyszperasz to wrzuć
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Kacha123 22:03, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


u mnie nie padało .... a mama mi dzis marchew przerwała ..dostałam reprymende ze mam za gesto

i truskawki pamietasz te plamy ..to tez powiedziała ze juz trzeba wywalić i zamówic nowe sadzonki ...od widzisz ze ja sie musze słuchac madrzejszego


No wiesz, foch! Jak to nie padało?

Może podeślesz mamę do mnie wiosną?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 22:04, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Elka napisał(a)
Dzięki wielkie za błyskawiczną fotkę Jesteś wielka. Jak coś jeszcze wyszperasz to wrzuć


Jutro wstawię, to dam znać.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
22:20, 12 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


No wiesz, foch! Jak to nie padało?

Może podeślesz mamę do mnie wiosną?


kiepska jest w szkoleniu ..mnie juz szkoli którys rok a ja ciagle cos źle robie ...chyba nieuk jestem ?



normalnie nie padało ...jakies 2 kropki znowu spadły kurzu nie zmyły ...a tarwę za droga skosili i siano dzis zbierali ...kurzu od groma jakis mikroklimat tu sie zrobił ...nie pojmuje tego
Kacha123 22:29, 12 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


kiepska jest w szkoleniu ..mnie juz szkoli którys rok a ja ciagle cos źle robie ...chyba nieuk jestem ?



normalnie nie padało ...jakies 2 kropki znowu spadły kurzu nie zmyły ...a tarwę za droga skosili i siano dzis zbierali ...kurzu od groma jakis mikroklimat tu sie zrobił ...nie pojmuje tego


Ooo, to lepiej do mnie jej nie przysyłaj, bo wyjdzie na to, że ograniczona jestem
Dzisiaj deszcz mnie trzy razy łapał. Chyba to jednak ja go przyciągam, nie Ty
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
06:00, 13 cze 2017
oj tam zaraz ograniczona ....mięty do skrzyń nie dawaj ...bo ta ci zawładnie miejscem......bo to szalona roslina na rabacie posadż gdzies w kacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies