Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

Nallar 23:41, 09 cze 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ewsyg napisał(a)



Przybiegłam zobaczyć Twoje Piwonie, piękne.
Znasz może imię tej damy?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Urszulla 00:10, 10 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Rzeczywiście przecudna piwonia. U mnie szałwia niezbyt się spisuje,więc jako pojedyncz kępka ma szansę ucieszyć. A u Ciebie rośnie pięknie, rozmnażaj.
Za to u mnie wysiała się werbena hastata i to w takich zalanych warunkach że aż nie wierzyłam. Uwielbiam ją. A mam z nasion wysianą 2 lata temu. Ożanka u mnie też pierwszy rok będzie kwitła wysiana w zeszłym roku. A wogóle to czekam na liliowce
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Dorota123 16:39, 11 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Też ze 3 lata temu miałam gościnnie 4 wiewiórki, uwielbiałam obserwować ich harce na świerkach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 22:16, 13 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Nallar napisał(a)

Przybiegłam zobaczyć Twoje Piwonie, piękne.
Znasz może imię tej damy?


Z tego co pamiętam to piwonia Nymphe.

I kolejne zdjęcia. Rośliny są w rożnym stanie, są też popalone przez słońce. Porażka, szkoda mi ich bardzo.

Pokażę te ładniejsze, bo nie chcę straszyć







Szykuje sie Piruette





I Parfait B



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:20, 13 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Urszulla napisał(a)
Rzeczywiście przecudna piwonia. U mnie szałwia niezbyt się spisuje,więc jako pojedyncz kępka ma szansę ucieszyć. A u Ciebie rośnie pięknie, rozmnażaj.
Za to u mnie wysiała się werbena hastata i to w takich zalanych warunkach że aż nie wierzyłam. Uwielbiam ją. A mam z nasion wysianą 2 lata temu. Ożanka u mnie też pierwszy rok będzie kwitła wysiana w zeszłym roku. A wogóle to czekam na liliowce


Ula, werbeny nie mam. Szałwie lubię i dokupiłam kolejne. Liliowce wypuszczają nóżki z pąkami kwitowymi.


Paganini





giardina





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:44, 13 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Dorota123 napisał(a)
Też ze 3 lata temu miałam gościnnie 4 wiewiórki, uwielbiałam obserwować ich harce na świerkach.


U mnie była pierwszy raz.







Róża Palais Royal - Siostra Eden Rose. Jestem nią oczarowana, piękne duże kwiaty. Kiedys będzie uczta dla oczu



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:53, 13 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
greg66 12:31, 14 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Wszyscy mamy zważone roslinki, ja jeszcze na dodatek mam ziemię piaskową więc wszystko przelatuje, podlewam rano i wieczorem , dobrze że woda w studnii jest.
Ale mimo wszystko piekne są roślinki i z przyjemnością oglądam Twój jak i inne ogrody
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
jolanka 12:52, 14 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Piwonie i róże jak zawsze masz przecudowne, ale tym razem wiewiórka została gwiazdą
Nie wiem czy wiesz ale one plądrują ptasie gniazda, ładne to ale i drapieżne, pisklaki i jajka nie maja żadnych szans
Giardine będę musiała u siebie przesadzić bo słabo coś rośnie. Masz ja w pełnym słońcu?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ewsyg 19:56, 14 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
greg66 napisał(a)
Wszyscy mamy zważone roslinki, ja jeszcze na dodatek mam ziemię piaskową więc wszystko przelatuje, podlewam rano i wieczorem , dobrze że woda w studnii jest.
Ale mimo wszystko piekne są roślinki i z przyjemnością oglądam Twój jak i inne ogrody


Współczuje Ci tej piaszczystej ziemi. Ja niestety nie mam studni. Dzisiaj miałam podlewać kolejne rośliny, ale niestety wody z wodociągów możemy używać tylko do sanitariatów, mamy bakterię Coli w wodzie. Porażka, gorąc i strach się umyć. Wody w butelkach już nie ma w sklepie. W mieście stoją beczkowozy.


Róża Garden of Roses, w tym roku pokazała swoje piękno. Zachwyca











Eden Rose



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies