Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

lojalna_ 08:45, 24 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Moja hacone to aureola ledwo ja widac ...przy dwoch dębach posadziłam 6 sztuk i jeszcze troszke wyzej 3 w zeszłego roku mam . Miedzy nimi mam jeszcze kosodrzewinę miniaturowa .

Jest tam półcień .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewa004 10:15, 24 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Też miałam szczęście kupic takie różowe tulipany jak Twoje ,koło różu to i one może leżały i to daleko .

A ten szary na elewacji ładny .....ale ja bronię ten pomarańcz mnie on sie bardzo podobał ...bardzo
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gardenarium 10:22, 24 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wolę na szaro
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bozga 10:47, 24 kwi 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Elewacja elegancka a wiśnie bajkowe
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
polinka 11:07, 24 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Narzekanie to nasza cecha narodowa. Lepiej powiedzieć "ale mam brzydko" wtedy ktoś pocieszy, zaprzeczy A jak powiesz "ale mam ładnie" to powiedzą, że się chwalisz i nie widzisz niedoskonałości.

Trawy u mnie wystartowały, nawet póżne SC pięknie odbiło

Szara elewacja u Ciebie to strzał w 10!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
oliwka 11:26, 24 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
myślałam, że za dużo szarego będzie, ale wyszło bardzo fajnie
macham zmarznięta z balkonu
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Madzenka 11:33, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Wolę na szaro


Danusiu w 2009 roku byliśmy z M chyba w jakimś amoku dając sie namówić na ten kolor sosny u sprzedawcy drewna... Od tyłu lat mnie ten kolor denerwował. Najgorsze jest, ze niewielu fachowców chce sie taka renowacja zajmować, a ze specjalistycznymi duzymi firmami mozna zbankrutować.
Na cienkich listewkach przy wejsciu i na garazu został dąb bielony, ktory równowazy szarosci. Jesli dodam jeszcze jasny tynk bo będzie konsekwentnie z wnętrzem.
Ale niech sie skończą te płace budowy wkoło. Współczuję sąsiadom, ktorych tynki w dwa -trzy sezony wymagaja kapitalnego remontu...

Jeszcze została mi do wykonania pergola...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:37, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
Też miałam szczęście kupic takie różowe tulipany jak Twoje ,koło różu to i one może leżały i to daleko .

A ten szary na elewacji ładny .....ale ja bronię ten pomarańcz mnie on sie bardzo podobał ...bardzo


Mi się ten pomarańcz podoba do białego ale do szarego a własciwie niebieskawego tynku (na szczęscie juz wypłowiał, bo to kolejna wpadka w czasie budowy) wygladało to naprawdę żle . Ja mam określony " gust kolorystyczny" nie cierpie mieszania kolorow a wnetrza miałam tak odmienne od tego co na zewnatrz że mnei to bardzo drażniło. Teraz dochodzę do równowagi
Równowazyłam to pomarańczowymi dodatkami, ktorych juz teraz nie ma na dole domu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:40, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
Moja hacone to aureola ledwo ja widac ...przy dwoch dębach posadziłam 6 sztuk i jeszcze troszke wyzej 3 w zeszłego roku mam . Miedzy nimi mam jeszcze kosodrzewinę miniaturowa .

Jest tam półcień .


Aureola na pewno rośnie szybciej od stripe it rich , bo mam jedna sztuke i po 1 sezonie jest dwa razy wieksza niz w 3 sezonie stripe. Ale podobno ta zielona rosnie najszybciej
Pytanie czy wolisz poczekac czy dosadzisz kolejen?


Ja sie czaję na all gold jeśliby mi elata nie sparwdziła sie na kolejnej rabacie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:42, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochani wszystkim odpisze wieczorem, nie dam rady teraz, zmykam do rodzinki, bo z Wami soedizłam ostatnie 2,5 godz!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies