Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

anbu 20:05, 23 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kobieto ale masz czad
Ja nie marudzę, ja się cieszę, bo pierwszy sezon w życiu wyżywam się ogrodowo i normalnie mnie to kręci
____________________
Ania Ogród Ani :)
lojalna_ 20:15, 23 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Patrząc na odstepy w hacone to ja moje chyba zbyt optymistycznie daleko od siebie zasadziłam.

Narobiłas sie i tak czuje niedosyt fotkowy ). ))). Piknie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
20:18, 23 kwi 2016
mnie się te różowe tulipany akurat podobają

a jakie tam miały być?
nawigatorka 20:25, 23 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Piekny ten szary.ekstra.
Podjazd o niebo bardziej mi sie podoba.nawet z małymi trawami.spokojniej jest.bardziej elegancko.

Ps.u mnie dzis decyzja o eksmisji ID z podjazdu zapadla
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jolanka 20:33, 23 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Żeby nie było: zamiast marudzenia zapraszam do siebie, zobacz sama, czy tak wygląda ktoś, kto marudzi?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
noemi 20:36, 23 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Podjazd mi się podoba , nawet jak trawki małe i szare dechy super

białe pelargonie są w obi, ale nie doczytałam czy angielskie … myślę nad jednorocznymi pewnie pod iglicą będzie szał jak co roku .
____________________
ogród magdalenka
MagdaBaj 20:41, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Jak ja Cię rozumiem z tym szarymmam to samo z odcieniem szarości w salonie - wszyscy się zachwycają ja go nie znoszę.Na remont środka ponowny nie mam czasu. A Yellow River moje marzenie!Piękny.Zresztą jak wszystko u Ciebie.Elewacja super.Szary dominujący też u mnie na zew. i wew. domu.
Marzenka tam z tulipanami razem to jakiś niski rodzaj kosodrzewiny?
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Basilikum 20:43, 23 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
mi tez sie podoba bardzo pasuje do reszty
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasja83 20:43, 23 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Madzenka napisał(a)
Moja mama lamentuje bo lubiła ten pomarańcz, a ja go nie cierpiałam. I całe osiedle może się krzywić a mi ten szary się podoba

ja bardzo lubię szary, wnętrzarsko to także mój ulubiony kolor-taki stosowany i szlachetny.

Madzenka w jaką stronę zmierzasz z grabami? Masz dla nich zaplanowaną jakąś docelową wysokość?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Sebek 20:58, 23 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale fajnie z tymi grabami! Chociaż miałem Ci pisać, że tak przejrzyście się zrobiło z samym żwirem i bukszpanami, ale potem dojrzałem trawy...

Szary myślałem, że będzie nawiązywał do koloru na dole, ale wygląda mega dobrze Moje meble też szare Choć na razie tylko stolik pomalowałem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies