Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:29, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MagdaBaj napisał(a)
Jak ja Cię rozumiem z tym szarymmam to samo z odcieniem szarości w salonie - wszyscy się zachwycają ja go nie znoszę.Na remont środka ponowny nie mam czasu. A Yellow River moje marzenie!Piękny.Zresztą jak wszystko u Ciebie.Elewacja super.Szary dominujący też u mnie na zew. i wew. domu.
Marzenka tam z tulipanami razem to jakiś niski rodzaj kosodrzewiny?

Tak to kosodrzewina miniaturowa, po trzech latach tylko się zagęszcza a niemal nie rosnie, jest bardzo fajna, taka drobniuteńką. Chyba pumilio
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
LewOgrodowy 23:31, 23 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Dzięki za wpis o narzekaniu, bo wyczytałam, że suche trawy o tej porze to norma.
A marzyły mi się zdjęcia tulipanów na tle falujących, zielonych źdźbeł...
____________________
Monika
Madzenka 23:32, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasja83 napisał(a)

ja bardzo lubię szary, wnętrzarsko to także mój ulubiony kolor-taki stosowany i szlachetny.

Madzenka w jaką stronę zmierzasz z grabami? Masz dla nich zaplanowaną jakąś docelową wysokość?

Kaśka poniewaz mam bardzo duzo formowanych drzew te graby przy scieżce chyba puszczę swobodnie. One maja bardzo waski i strzelisty pokrój. Dodaja wysokosci mojemu ogrodowi przy bardzo wysokim wizualnie domu
Ale jak mi sie znudzą to je ciachnę w plaskie ekrany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:35, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
LewOgrodowy napisał(a)
Dzięki za wpis o narzekaniu, bo wyczytałam, że suche trawy o tej porze to norma.
A marzyły mi się zdjęcia tulipanów na tle falujących, zielonych źdźbeł...


Tulipany mogą falować na tle sesleri, carex elata, stipy ( np nie ciętej wiosną i nie ciętych carex buchanani l
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
_Martini_ 23:44, 23 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Ciągle wracam i ogladam te tulipany, super są! Nawet nie tyle kolor, co kształt. Nakazuję sobie porządne zakupy cebul na jesień. Jednak tulipki to dla mnie najpiękniejsze wiosenne kwiaty.
A dlaczego chcesz wykopać trejaż i co w jego miejsce dla róży?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
LewOgrodowy 23:52, 23 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Ucięłam wszystkie, buchananii też. Stipa też siano. Może z 3 nitki ma zielone.
____________________
Monika
Iwk4 04:39, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknie. Musiałam nadrabiać fotki z dwóch tygodni, bo nie wyrabiam.
Dobrze, że piszesz o trawach. Zeszła wiosna była ciepła. To był mój pierwszy sezon trawkowy. Teraz jestem spokojna, że mają czas.
Twój ogród... to uczta dla oczu.
____________________
Ogródek Iwony II
06:27, 24 kwi 2016
Madzenka napisał(a)


Justynko one sa karminowe a miały być rozowe, ale kupowane w markecie więc zdjęcie na opakowaniu przekłamało kolor


minimalne odstępstwo

a pokażesz elewację w tzw wydaniu "przedtem - potem"? ...te jakby "przedtem" pewnie można gdzieś w czeluściach znaleźć - ale to zadanie na zimowe długie wieczory
Tess 08:36, 24 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Madzenka napisał(a)


Jolu a jaką hakone sadziłaś? Bo moja stripe it rich maluteńka. Po 3 latach się nie połączyła.

Tak, ta trawa długo się aklimatyzuje. No i trzeba pamiętać że ona nie nadaje się na słońce.
Szara elewacja - świetnie! Nie lubiłam tego poprzedniego koloru (i nie nazywałam go pomarańczowym)

Gdzie przesadziłaś ciemierniki, bo nie doczytałam.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
makkasia 08:37, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madżenko elewacja w dechę Graby z kostkami chwaliłam ale zrobię to raz jeszcze bo som naprawdę eleganckie. Przemyślenia optymistki przeczytane
Twój ogród jest taki jak Ty
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies