Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 16:46, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
dominka napisał(a)
Aga pięknie startują Ci ŚŚ, tulipany też za chwilę będą cieszyły oko


Aguś no nie mogę doczekać się tulipanów. To mój pierwszy sezon z emporkami. Mam jeszcze queen of the night ale już bardzo skarlowacialy a większość poszła w liście.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 16:51, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)

To wygląda na kwiat u mnie też nie kwitły i nie widziałam u nikogo na O.
Twoje jedyne w swoim rodzaju


Wiolus ale miały być nie jedyne w swoim rodzaju tylko fastigiata ;-( Pewnie przez te kotki będę miała okna żółte co wiosnę. UPS
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 17:07, 13 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No mam i ja na jednym takie kotki

Reszta ma listki same. Nie wiem z czego to wynika.
Może to dziewczynka jest?



____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agi2006 17:16, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)
Aguś pięknie!
Tez żywopłot z hoseri podoba mi się bardzo! Już jest efekt whow!

Danici też fajnie i od razu robią robotę.

Wiosnę masz przecudną. Macham!


Asia cieszę się że Ci się podoba mój pseudo żywopłot. Miał być cisowy a jest tujowy (proszę nie zmieniać pierwszej literki ) Mi też się podoba to poletko z danicami. Jak dojdą jeszcze trawki to będzie git. Ale teraz jak juz je posadziłam i patrzę na całość łącznie z rabata grabowa to mam pewne przemyślenia. Ale o tym jeszcze za chwilę.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 17:17, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)
No mam i ja na jednym takie kotki

Reszta ma listki same. Nie wiem z czego to wynika.
Może to dziewczynka jest?





No to u mnie same dziewczynki!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 17:27, 13 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Agi2006 napisał(a)


Asia cieszę się że Ci się podoba mój pseudo żywopłot. Miał być cisowy a jest tujowy (proszę nie zmieniać pierwszej literki ) Mi też się podoba to poletko z danicami. Jak dojdą jeszcze trawki to będzie git. Ale teraz jak juz je posadziłam i patrzę na całość łącznie z rabata grabowa to mam pewne przemyślenia. Ale o tym jeszcze za chwilę.


Hmmm... zaintrygowałaś
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Rojodziejowa 17:45, 13 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Agi2006 napisał(a)



No witaj Asia!!!! No a kto zrobił sobie taka długą przerwę????? Ja się grzecznie pytam czemu Cie nie było? I jak tam Twój bobas? A drzewka ślicznie dziękują


Miałam chwilowy zajob w szkole, ale teraz postaram się wziąć do roboty.
I chwilę mi zeszło jak przeczytałam o bobasie, zanim do mnie dotarło że to o Leona chodzi haha no rośnie i bardzo często myślę sobie, że gdyby nie on to by nudno było - prześmieszny koleś nam się udał

Do Twoich drzewek powzdycham. U mnie jeden z trzech klonów został przez psiura obgryziony i teraz chyba muszę dokupić inne i podmienić dziada.


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agi2006 18:20, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Asia no oczywiście ze o Leonka pytałam. Na pewno taki nunus jest slodki. Ja mam co prawda juz 6 -latka ale bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie po 11 latach na ponowne maciezynstwo.No Aska pokazuj co tam u Ciebie. Jak tam twoje mury oporowe ? Są jakieś nowe nasadzenia?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Rojodziejowa 18:40, 13 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Agi2006 napisał(a)
Asia no oczywiście ze o Leonka pytałam. Na pewno taki nunus jest slodki. Ja mam co prawda juz 6 -latka ale bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie po 11 latach na ponowne maciezynstwo.No Aska pokazuj co tam u Ciebie. Jak tam twoje mury oporowe ? Są jakieś nowe nasadzenia?


Taka trochę lipa na razie. Ale cobyście mi uwierzyły, to zaraz wrzucę zdjęcia nieruszonego jeszcze po zimie ogrodu.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
sylwik69 19:59, 13 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Macham wiosennie i świątecznie fajne nasadzenia poczyniłaś,bardzo mi się podobają te Hoseri! a dekoracje świąteczne bardzo w moim stylu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies